Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 67,88 m² - numer 1.A.4.03

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. S. Drabika

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno lub inne propozycje na Wojszycach

Murapol Słoneczne Jagodno

8 zdjęć

Murapol Słoneczne Jagodno

Najbliższe inwestycje

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

67,88 m²

Piętro

Piętro

4 piętro

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

255 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

1.A.4.03

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw, 1 kawiarnia lub restauracja

• Inwestycja powstaje przy ul. S. Drabika, w dzielnicy Jagodno. Dojazd autem do centrum Wrocławia zajmuje zaledwie 15 minut. - Do rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zachęcają zieleńce, w tym Park Brochowski oraz nowo powstały Park Wojszyce, którego powierzchnia sięga aż 1ha. • Blisko osiedla znajdują się sklepy i punkty usługowe (m.in. C.H. Gaj, Lidl, Kaufland, Family Point). • W sąsiedztwie działa kilka przedszkoli, żłobek i szkoła podstawowa. W niedalekiej przyszłości będzie otwarty nowy zespół szkolno-przedszkolny przy pobliskiej ul. Asfaltowej. • Na zróżnicowane potrzeby nowych mieszkańców odpowiedzią jest także bliskie usytuowanie m.in. restauracji, przychodni, kościoła czy klubów fitness. • Przystanek autobusowy dla linii 110, 133, 145, 255 zlokalizowany niedaleko osiedla zapewnia łatwy i szybki dojazd do innych części miasta. Niebawem infrastruktura komunikacyjna poszerzy się o przystanek kolejowy Wrocław Iwiny, z którego będzie można dotrzeć zaledwie w 8 min do centrum Wrocławia.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Słoneczne Jagodno na Wojszycach, ul. S. Drabika (5.4 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Murapol S.A.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 304 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 14 ofert o powierzchni od 53 do 64 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Murapol Słoneczne Jagodno jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1.A.4.03 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Murapol Słoneczne Jagodno to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ul. S. Drabika. Ta część Wrocławia jest usytuowana w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz parków Brochowskiego i Wojszyce. Z kolei bogata oferta handlowo-usługowa, rozbudowana infrastruktura drogowa i komunikacyjna będą cennym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. Oferujemy tu ponad 304 komfortowe mieszkania w trzech, nowoczesnych budynkach. Innowacyjne rozwiązania tj.: pakiet antysmogowy oraz możliwość zamontowania rozwiązań z zakresu automatyki mieszkaniowej zapewnią wygodę, komfort i bezpieczeństwo.

Planowane daty oddania do użytku:

bud. 1 - oddany do użytku,

bud. 3 - oddany do użytku,

bud. 2 - I Q 2023.

Dlaczego warto?

• Szeroki wybór metraży (od kawalerek aż po 4-pokojowe lokale) o zróżnicowanych i kompaktowych układach odpowie na indywidualne oczekiwania każdego klienta.

• Przestronne balkony na piętrach oraz wybrukowane tarasy z zielonymi ogródkami na parterze będą ulubionym miejscem wypoczynku we własnym mieszkaniu.

• Szybkie i ciche windy usprawnią komunikację wewnątrz budynku.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Światłowód z szybkim internetem zapewni wszystkim domownikom komfortową pracę, naukę czy rozrywkę.

• Optymalna liczba miejsc postojowych, w tym w garażu podziemnym, to cenne udogodnienie dla zmotoryzowanych.

• Osiedle będzie ogrodzone dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych.

• Stojaki rowerowe w kilku lokalizacjach na terenie osiedla.

Nasz smart home wyróżnia:

• Sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: zdalnie lub za pomocą manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.

• Pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem, dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

• Niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Murapol S.A. logo

W sprzedaży 2316 nieruchomości w 26 inwestycjach

58 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 62 inwestycjach

Data publikacji: 02.11.2021
Data aktualizacji: 20.03.2023

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Wojszycach

Oferty na Wojszycach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: