Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,07 m² - numer 8

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze, ul. ZabłocieInwestycja: Zabłocie Concept House IIDeweloper: Grupa Arkada

Cena: 545 227 zł brutto
12 959 zł/m² brutto

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Zabłocie Concept House II lub inne propozycje na Podgórzu

Zabłocie Concept House II

5 zdjęć

Zabłocie Concept House II

Najbliższe inwestycje

Cena:
545 227 zł
Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
42,07 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc): • 55.000 zł (poziom -2) • 60.000 zł (poziom -1)
Komórki lokatorskie
dostępne (59)
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Zabłocie Concept House II

Transport

Zabłocie - 90 m

Sklepy

Żabka - 30 m

Edukacja

Przedszkole Niepubliczne Bright Child - 280 m

Sport

Gym Park - 240 m

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zabłocie Concept House II na Podgórzu, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa Arkada.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 16 ofert o powierzchni od 33 do 41 m².

W budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Zabłocie Concept House II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 8 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 263 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Arkada przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 545 227 zł (12 959 zł/m²).

Opis Inwestycji

Zabłocie Concept House II to drugi etap inwestycji realizowanej w obrębie ulic Zabłocie i Ślusarskiej, czyli dosłownie u bram coraz modniejszej, awangardowej dzielnicy Krakowa.

Żywa elewacja

Będzie to 7-piętrowy nowoczesny budynek w kształcie litery L z oryginalną fasadą, która będzie zmieniała swój wygląd w zależności od zasuniętych lub odsuniętych żaluzji, zlicowanych z elewacją kamienicy.

Wygoda na co dzień

Zabłocie Concept House II to wygodne i optymalnie rozplanowane mieszkania z dużymi przeszkleniami oraz 59 komórek lokatorskich dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni. Dla wygody mieszkańców zaplanowaliśmy również lokale usługowo-handlowe.

Roślinność bez alergenów

Wewnątrz, od strony podwórza, zaprojektowaliśmy zielony dziedziniec ze specjalną roślinnością o zminimalizowanej emisji alergenów. To doskonała wiadomość dla wszystkich alergików, a jak wiadomo przypadłość ta dotyka coraz większej liczby Polaków.

Przestrzenie wspólne

Dla komfortu lokatorów w budynku znajdują się dwie osobne klatki schodowe z niezależnymi windami oraz lobby – przestrzeń wspólna, przeznaczona na strefę relaksu.

Ściana zieleni

Nasi architekci zaproponowali również rozwiązanie, które podkreśli wyjątkowość budynku: olbrzymia ściana pokryta… roślinnością. Taki widok za oknem to prawdziwy relaks dla oczu zmęczonych widokiem miasta.

Podziemny garaż

W budynku znajduje się podziemny, dwupoziomowy garaż mający 97 miejsc postojowych. Przewidzieliśmy również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Zabłocie Concept House II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 17.12.2019
Data aktualizacji: 13.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: