Zabłocie Concept House II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Arkada

Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie
Ceny od: 11 000 zł brutto/m2
Zabłocie Concept House II

5 zdjęć

Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zabłocie Concept House II dostępnych jest 59 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Zabłocie Concept House II to drugi etap inwestycji realizowanej w obrębie ulic Zabłocie i Ślusarskiej, czyli dosłownie u bram coraz modniejszej, awangardowej dzielnicy Krakowa.

Żywa elewacja

Będzie to 7-piętrowy nowoczesny budynek w kształcie litery L z oryginalną fasadą, która będzie zmieniała swój wygląd w zależności od zasuniętych lub odsuniętych żaluzji, zlicowanych z elewacją kamienicy.

Wygoda na co dzień

Zabłocie Concept House II to wygodne i optymalnie rozplanowane mieszkania z dużymi przeszkleniami oraz 59 komórek lokatorskich dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni. Dla wygody mieszkańców zaplanowaliśmy również lokale usługowo-handlowe.

Roślinność bez alergenów

Wewnątrz, od strony podwórza, zaprojektowaliśmy zielony dziedziniec ze specjalną roślinnością o zminimalizowanej emisji alergenów. To doskonała wiadomość dla wszystkich alergików, a jak wiadomo przypadłość ta dotyka coraz większej liczby Polaków.

Przestrzenie wspólne

Dla komfortu lokatorów w budynku znajdują się dwie osobne klatki schodowe z niezależnymi windami oraz lobby – przestrzeń wspólna, przeznaczona na strefę relaksu.

Ściana zieleni

Nasi architekci zaproponowali również rozwiązanie, które podkreśli wyjątkowość budynku: olbrzymia ściana pokryta… roślinnością. Taki widok za oknem to prawdziwy relaks dla oczu zmęczonych widokiem miasta.

Podziemny garaż

W budynku znajduje się podziemny, dwupoziomowy garaż mający 97 miejsc postojowych. Przewidzieliśmy również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Zabłocie Concept House II znajduje się na Podgórzu, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Arkada.

Inwestycja Zabłocie Concept House II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zabłocie Concept House II pozostało na sprzedaż 59 mieszkań o powierzchniach od 33 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 39 m2 w cenie od 499 867 zł (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 68 m2 w cenie od 456 893 zł (44 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 68 m2 w cenie od 675 906 zł (11 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 127 m2 w cenie od 1 400 190 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Arkada przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc)

W inwestycji znajduje się 59 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada (59)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc): • 50.000 zł (poziom -2) • 55.000 zł (poziom -1).
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 33 do 127 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 456 893 do 1 400 190 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 000 do 13 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Zabłocie Concept House II znajdują się 43 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zabłocie Concept House II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Zabłocie Concept House II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabłocie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 370 m, Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zabłocie Concept House II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Alpo, w odległości 150 m znajduje się Pochlebstwo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House II w odległości 240 m znajduje się Gym Park, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Fitness Platinium.

Data publikacji: 17.12.2019
Data aktualizacji: 13.04.2021
Grupa Arkada logo

Grupa Arkada

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ślusarska 6/19 30-710 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Od 25.05 biuro będzie znów otwarte. W związku z wciąż istniejącym stanem zagrożenia epidemicznego zachęcamy Państwa do indywidualnego umawiania wizyt.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: