Zabłocie Concept House II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zabłocie, oferowane bezpośrednio przez Grupa Arkada

Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1202 oferty w najbliższej okolicy!

Zabłocie Concept House II

5 zdjęć

Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II
Zabłocie Concept House II

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Zabłocie Concept House II to drugi etap inwestycji realizowanej w obrębie ulic Zabłocie i Ślusarskiej, czyli dosłownie u bram coraz modniejszej, awangardowej dzielnicy Krakowa.

Żywa elewacja

Będzie to 7-piętrowy nowoczesny budynek w kształcie litery L z oryginalną fasadą, która będzie zmieniała swój wygląd w zależności od zasuniętych lub odsuniętych żaluzji, zlicowanych z elewacją kamienicy.

Wygoda na co dzień

Zabłocie Concept House II to wygodne i optymalnie rozplanowane mieszkania z dużymi przeszkleniami oraz 59 komórek lokatorskich dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni. Dla wygody mieszkańców zaplanowaliśmy również lokale usługowo-handlowe.

Roślinność bez alergenów

Wewnątrz, od strony podwórza, zaprojektowaliśmy zielony dziedziniec ze specjalną roślinnością o zminimalizowanej emisji alergenów. To doskonała wiadomość dla wszystkich alergików, a jak wiadomo przypadłość ta dotyka coraz większej liczby Polaków.

Przestrzenie wspólne

Dla komfortu lokatorów w budynku znajdują się dwie osobne klatki schodowe z niezależnymi windami oraz lobby – przestrzeń wspólna, przeznaczona na strefę relaksu.

Ściana zieleni

Nasi architekci zaproponowali również rozwiązanie, które podkreśli wyjątkowość budynku: olbrzymia ściana pokryta… roślinnością. Taki widok za oknem to prawdziwy relaks dla oczu zmęczonych widokiem miasta.

Podziemny garaż

W budynku znajduje się podziemny, dwupoziomowy garaż mający 97 miejsc postojowych. Przewidzieliśmy również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Zabłocie Concept House II znajduje się na Podgórzu, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Arkada.

Inwestycja Zabłocie Concept House II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zabłocie Concept House II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Arkada przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc)

W inwestycji znajduje się 59 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (59)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc): • 55.000 zł (poziom -2) • 60.000 zł (poziom -1).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zabłocie Concept House II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zabłocie Concept House II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zabłocie Concept House II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Most Kotlarski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zabłocie Concept House II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 370 m, Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 410 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House II w odległości 240 m znajduje się Gym Park, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Fitness Platinium.

Data publikacji: 17.12.2019
Data aktualizacji: 01.06.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: