Iluzjon etap 1

7 zdjęć

Iluzjon etap 1

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

67,29 m²

Piętro

3 piętro

Strona świata

północ, wschód, zachód

Powierzchnie dodatkowe

Loggia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

267 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

32

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) : Zewnętrzne: możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego: 22.000,00zł brutto (wymiary 500x250cm) lub 29.000,00zł brutto (wymiary 500x360cm).
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca) : Możliwość zakupu do mieszkań powyżej 50 m2, cena: 43.000,00zł brutto

Komórki lokatorskie

dostępne (11): Wielkość - 1,68-3,55 m2. Komórka lokatorska w piwnicy: 3.000,00zł/m2 brutto. Komórka lokatorska murowana (do mieszkania 24): 4.000,00zł/m2 brutto.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 250 m

Przystanek Autobusowy - 270 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 obiektów sportowych, 11 placówek edukacyjnych, 1 plac zabaw

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Iluzjon etap 1 w Bydgoszczy, ul. Nastrojowa 9 (3.4 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez Folwark Filmowa Sp. z o.o. Sp. k.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 37 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 9 ofert o powierzchni od 52 do 90 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Iluzjon etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 32 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, wschód, zachód.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Folwark Filmowa Sp. z o.o. Sp. k przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Loggia

Trwają prace na planie filmowym...

tymczasem już dziś w naszym iluzjonie, możemy zaprezentować 37 mieszkań do sprzedaży w pierwszym budynku naszej nowej inwestycji.

Zapraszamy do ILUZJONU!

Stworzyliśmy ILUZJON z myślą o Waszych potrzebach ????

Połączyliśmy to, na czym zależy Wam najbardziej, czyli funkcjonalność ????… z tym, o czym niektórzy czasem zapominają, czyli wygląd pasujący do otoczenia ????

Projektując ILUZJON nie chcieliśmy, aby w tak magicznym miejscu pełnym zieleni ????, stanęła inwestycja w intensywnych kolorach ???? Wykorzystaliśmy kolory ziemi ????, przywracając tym samym kontakt z naturą ????

Drewniane wzory sprawiają, że budynek staje się przytulny i ciepły ????

Chcemy, żebyście czuli się jak w domu ????nie tylko w Waszych mieszkaniach... ale w całej inwestycji ❗

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Iluzjon etap 1, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Folwark Deweloper Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 13 nieruchomości w 2 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Data publikacji: 31.08.2021
Data aktualizacji: 02.06.2023

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: