Aura Towers

7 zdjęć

Aura Towers
Aura Towers
Aura Towers
Aura Towers

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aura Towers dostępnych jest 121 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (121)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 261 do 347 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 121 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 109 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 239 000 do 629 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 887 do 9 292 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Aura Towers znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Aura Towers logo

Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstaje w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego w Bydgoszczy.

Imponująca architektura wpisująca się w nowoczesne standardy, znakomity widok na panoramę miasta oraz szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o wyjątkowej formie przypominającej konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków.

W ofercie osiedla Aura Towers znajdą się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych rozkładach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwać będzie ochrona.

Precyzyjnie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślą prestiżowy charakter inwestycji. Na każdej z klatek schodowych w 16 piętrowych budynkach znajdą się dwie windy co pozwoli na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców osiedla Aura Towers zostanie oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której będzie można również przechować rowery. Dodatkowo przewidziano miejsca parkingowe na zewnątrz.

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona odpowiednie zabawki i akcesoria. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie na relaks bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Inwestycja Aura Towers znajduje się w Bydgoszczy, ul. Fordońska 4 (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Aura Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Towers w sprzedaży jest 121 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 109 metrów kwadratowych, w cenie od 6 887 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 26 m2 w cenie od 239 000 zł (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 44 m2 w cenie od 339 000 zł (25 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 46 do 80 m2 w cenie od 385 000 zł (79 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 109 m2 w cenie od 565 000 zł (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Towers?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Aura Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Fordońskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aura Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Towers znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespł Szkół nr 31 Specjalnych w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Balcera Specjalna w Bydgoszczy w odległości 270 m, Bursa nr 2 w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aura Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Towers w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.04.2020
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: