Aura Towers

Mieszkania i apartamenty z widokiem na Brdę

Mieszkania na sprzedaż ul. Fordońska, oferowane bezpośrednio przez

JHM DEVELOPMENT S.A.

Bydgoszcz, ul. Fordońska 4

Aura Towers

10 zdjęć

Aura Towers
Aura Towers
Aura Towers
Aura Towers

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

26 - 95/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7 - 16

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Bielawy - 1640 m

Przystanek Tramwajowy - 50 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

24 placówki medyczne, 37 placówek edukacyjnych, 15 kawiarni i restauracji, 26 sklepów, 41 obiektów sportowych, 42 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 261 do 347 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 90 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 95 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Aura Towers znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Aura Towers logo

Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstaje w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego w Bydgoszczy.

Imponująca architektura wpisująca się w nowoczesne standardy, znakomity widok na panoramę miasta oraz szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o wyjątkowej formie przypominającej konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków.

W ofercie osiedla Aura Towers znajdą się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych rozkładach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwać będzie ochrona.

Precyzyjnie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślą prestiżowy charakter inwestycji. Na każdej z klatek schodowych w 16 piętrowych budynkach znajdą się dwie windy co pozwoli na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców osiedla Aura Towers zostanie oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której będzie można również przechować rowery. Dodatkowo przewidziano miejsca parkingowe na zewnątrz.

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona odpowiednie zabawki i akcesoria. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie na relaks bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Inwestycja Aura Towers znajduje się w Bydgoszczy, ul. Fordońska 4 (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Aura Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Towers w sprzedaży jest 90 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Towers?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1640 metrów od inwestycji Aura Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Bielawy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aura Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Towers znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fabryka Tańca w odległości 170 m, Zespół Szkół nr 31 w odległości 210 m, szkoła w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aura Towers jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux Med w odległości 60 m, Centrum MP w odległości 440 m, Unident w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aura Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Towers w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 16.04.2020
Data aktualizacji: 27.09.2023
Aura Towers logo

Iwona Szymańska

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 4 85-752 Bydgoszcz

W celu wizyty w biurze sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: