Techników 13

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Belvedere Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 654 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

City Sfera (763 m dalej)

Inwestycja City Sfera znajduje się na Starych Włochach, ul. Budki Szczęśliwickie (5,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja City Sfera jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 156 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Budki Szczęśliwickie (5,8 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 500 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

City Sfera
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 139
 • Powierzchnia: 29 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

ul. Poronińska 8 (808 m dalej)

Inwestycja ul. Poronińska 8 znajduje się na Starych Włochach, ul. Poronińska 8 (5,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Królów Polskich. Inwestycja ul. Poronińska 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poronińska 8 (5,7 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 000 zł/m2

Inwestycja polecana

ul. Poronińska 8
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 42 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Królów Polskich
Mieszkania spełniające kryteria

Dźwigowa Park (951 m dalej)

Inwestycja Dźwigowa Park znajduje się na Nowych Włochach, Dźwigowa 6 (7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości Sp. Z o.o.. Inwestycja Dźwigowa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 69 lokali mieszkalnych o powierzchni 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, Dźwigowa 6 (7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Dźwigowa Park
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 73 m2
 • Liczba pokoi: 1
Belvedere Nieruchomości Sp. Z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie !!!

TECHNIKÓW 13 charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych.

Kameralny budynek mieszkalny stworzony, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo.
Inwestycja powstaje w niedalekim sąsiedztwie centrum, co pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście. Jednocześnie budynek jest oddalony od głównych ulic, zatem oferuje mieszkańcom ciszę i spokój.

Zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół apartamentowiec posiada 8 mieszkań o powierzchni od 59 m2 do 94 m2, do każdego mieszkania przynależy balkon.

Ten kameralny budynek składa się z 3 kondygnacji. Hala garażowa z miejscami postojowymi to niewątpliwa zaleta tego miejsca.

TECHNIKÓW 13 – to inwestycja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja Techników 13 znajduje się na Starych Włochach, ul. Techników 13 (6,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Development.

Inwestycja Techników 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Techników 13 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Techników 13

TECHNIKÓW 13 to nowy punkt na mapie Warszawy. Dzielnica Warszawa-Włochy oferuje Państwu liczne tereny zielone i zbiorniki wodne m.in. Park Kombatantów, Stawy Koziorożca oraz Park Cietrzewia. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale i nieco starsi miłośnicy aktywnego spędzania czasu, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W najbliższej okolicy znajdują się nie tylko centra handlowe i obiekty usługowe, ale także żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Położenie w pobliżu sklepów (w tym Blue City) oraz dobry dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych (S2, S8, S79) sprawia, że jest to doskonała lokalizacja.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Techników 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PŁUŻAŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Techników 13 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Warszawa Włochy w odległości 150 m, Klub Malucha Tygrysek w odległości 200 m, Przedszkole nr 71 w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Pietrzak B., dr nauk med. Spec. ginekolog. Gabinet, w odległości 250 m Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy, w odległości 300 m FizjoDuet - masaż, fizjoterapia, rehabilitacja Warszawa.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Toyota Włochy Warszawa w odległości 150 m, Magdalena Pieczonka w odległości 150 m, U Krystyny. Sklep spożywczy w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Ogrody Kosmosu w odległości 400 m, Park Cietrzewia w odległości 600 m, Provita Ii Fitness Club w odległości 650 m.

Data publikacji: 07 marca 2017 11:14

Data aktualizacji: 26 czerwca 2018 11:41

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Belvedere Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Techników 13

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie