Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Techników 13

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Belvedere Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Techników 13 dostępne są 2 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
7 4 95,68 m2 2
3 3 59,57 m2 1

Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie !!!

TECHNIKÓW 13 charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych.

Kameralny budynek mieszkalny stworzony, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo.
Inwestycja powstaje w niedalekim sąsiedztwie centrum, co pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście. Jednocześnie budynek jest oddalony od głównych ulic, zatem oferuje mieszkańcom ciszę i spokój.

Zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół apartamentowiec posiada 8 mieszkań o powierzchni od 59 m2 do 94 m2, do każdego mieszkania przynależy balkon.

Ten kameralny budynek składa się z 3 kondygnacji. Hala garażowa z miejscami postojowymi to niewątpliwa zaleta tego miejsca.

TECHNIKÓW 13 – to inwestycja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja Techników 13 znajduje się na Starych Włochach, ul. Techników 13 (6,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Development.

Inwestycja Techników 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Techników 13 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 60 do 96 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 (1 mieszkanie),
  • 4-pokojowe o powierzchni 96 m2 (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: od 60 do 96 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o cenę
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Techników 13

TECHNIKÓW 13 to nowy punkt na mapie Warszawy. Dzielnica Warszawa-Włochy oferuje Państwu liczne tereny zielone i zbiorniki wodne m.in. Park Kombatantów, Stawy Koziorożca oraz Park Cietrzewia. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale i nieco starsi miłośnicy aktywnego spędzania czasu, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W najbliższej okolicy znajdują się nie tylko centra handlowe i obiekty usługowe, ale także żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Położenie w pobliżu sklepów (w tym Blue City) oraz dobry dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych (S2, S8, S79) sprawia, że jest to doskonała lokalizacja.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Techników 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PŁUŻAŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Techników 13 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Warszawa Włochy w odległości 150 m, Klub Malucha Tygrysek w odległości 200 m, Przedszkole nr 71 w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Pietrzak B., dr nauk med. Spec. ginekolog. Gabinet, w odległości 250 m Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy, w odległości 300 m FizjoDuet - masaż, fizjoterapia, rehabilitacja Warszawa.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Toyota Włochy Warszawa w odległości 150 m, Magdalena Pieczonka w odległości 150 m, U Krystyny. Sklep spożywczy w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Ogrody Kosmosu w odległości 400 m, Park Cietrzewia w odległości 600 m, Provita Ii Fitness Club w odległości 650 m.

Data publikacji: 7 marca 2017 11:14

Data aktualizacji: 05 kwietnia 2018 09:41

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Dźwigowa 6,
    Warszawa

+48 792...

+48 530...

Belvedere Development

Belvedere Development

Strona internetowa inwestycji

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Belvedere Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Techników 13

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie