Aquart Świnoujście

11 zdjęć

Aquart Świnoujście
Aquart Świnoujście
Aquart Świnoujście
Aquart Świnoujście

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Aquart Świnoujście dostępnych jest 112 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (112)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen
  • sauna

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 151 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 112 apartamentów w tym 112 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 32 do 67 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Aquart Świnoujście logo

Nowoczesny hotel w Świnoujściu

Aquart Świnoujście to budynek hotelowy, zlokalizowany przy ulicy Bolesława Chrobrego 35. Mieścić się w nim będzie 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, przy czym zdecydowaną większość stanowić będą apartamenty o wielkości ok. 32 m2.

Na dwóch ostatnich kondygnacjach zlokalizowane będą większe apartamenty, o powierzchni pomiędzy 50 m2-60 m2.

W budynku zaplanowano strefę basenową, oraz restaurację.

Aquart Świnoujście zlokalizowany jest przy ulicy Chrobrego w Świnoujściu, w bezpośredniej bliskości promenady nadmorskiej – głównego pasażu pieszego oraz ulicy Uzdrowiskowej.

Na tle sąsiednich apartamentowców inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą z elementami roślinnymi na elewacji, doskonałym designem nawiązującym do pierwotnych założeń nadmorskich uzdrowisk oraz wyjątkową dbałością o detale.

Prestiż lokalizacji: Dzielnica Nadmorska, kilka kroków spacerem na piękną, piaszczystą, szeroką plażę. W zasięgu ręki wszystkie atrakcje kurortu.

Apartamenty hotelowe: design, luksus, styl

Prywatność i wyciszenie to kolejne atrybuty Aquart Świnoujscie. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w przestronne tarasy, które zapewniają intymność użytkowania dzięki „drugiej skórze” elewacji w postaci ażurowych przepierzeń utworzonych z roślinności lub drewnianych pionowych lameli.

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy design apartamentów. Stylowe elementy wyposażenia, naturalne barwy, wysokiej jakości tkaniny, niezwykła dbałość o detale - to wszystko obietnica wspaniałego, luksusowego wypoczynku.

Architektura wnętrz nawiązuje do głównych idei projektu. Naturalne materiały, zieleń, dbałość o akustykę to istotne walory wnętrz części wspólnych i prywatnych kompleksu.

Piękne lobby, świetna restauracja, strefa SPA

Tuż przy wejściu do budynku, na poziomie 0, znajdzie się wygodna recepcja oraz komfortowe lobby. Restauracja zlokalizowana będzie na poziomie -1. Niezwykły klimat wnętrza restauracji to zasługa doskonałego projektu jak też znakomitego rozwiązania: znajdziemy tu świetlik oraz zewnętrzny ogród.

Strefa Spa, jako niezależna część, znajdzie się na kondygnacji -1. Pomieści basen, jacuzzi oraz sauny wraz z zagłębionym zewnętrznym ogrodem, tzw. english garden, zapewniającym dostęp światła naturalnego oraz intymną i półprywatną przestrzeń odpoczynku.

Zainwestuj w Aquart Świnoujście: zarabiaj na wynajmie lub ciesz się własnym apartamentem

Idealne rozwiązanie: zainwestuj i zarabiaj nad morzem

Jako właściciel bezpiecznie lokujesz środki. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament w centrum prestiżowego kurortu, mieszkanie na wynajem, którym zarządzasz samodzielnie lub przekazujesz te obowiązki operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.

Pakiety korzyści inwestycji w Aquart Świnoujście:

1. Kupujesz wybrany apartament dla siebie – zyskujesz idealny apartament w świetnej lokalizacji, cieszysz się komfortem, korzystasz z atrakcji kompleksu.

2. Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz zarządzanie nim wskazanemu przez nas profesjonalnemu operatorowi, który dba o jego maksymalne obłożenie tak, abyś mógł czerpać maksymalne zyski z inwestycji.

Inwestycja Aquart Świnoujście znajduje się w Świnoujściu, ul. Bolesława Chrobrego 35 (1.2 km od centrum Świnoujścia), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 151 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aquart Świnoujście w sprzedaży jest 112 nowych apartamentów o powierzchni od 32 do 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 32 do 42 m2 (83 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 53 m2 (22 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 67 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje. To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej (jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną. Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aquart Świnoujście?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aquart Świnoujście mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Aquart Świnoujście znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Promenada.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aquart Świnoujście w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Świnoujściu

Oferty w Świnoujściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: