Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Goleniów

54 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 022 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Zacisze
  gotowe
  To wyjątkowe miejsce o nieprzeciętnej lokalizacji. Nowoczesny budynek osadzony w otoczeniu przyrody, nad samą rzeką Iną. Doskonałe położenie pozwala pozostać w mieście jednocześnie obcując z naturą i spokojem, który ze sobą niesie. Osiedle to 54 mieszkania jedno, dwu i trzypokojowych z podziemnym parkingiem, placem zabaw oraz widokiem na rzekę. To nie tylko styl i klasa, ale przede wszystkim

  Osiedle Zacisze

  od 6 990 /m2
  ul. Inwalidzka, Goleniów(10.5 km od Szczecina)
  MK Developer
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Goleniów

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Akacjowa
  Oferta archiwalna
  Planowana inwestycja powstanie w zachodniej części miasta, w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego (budownictwo wielorodzinne), w niedalekiej odległości od rzeki Iny. Planowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny dwuklatkowy, składający się z segmentu A i segmentu B. Segment A posiada jedną kondygnację podziemną i pięć kondygnacji nadziemnych, natomiast segment B posiada jedną kondygnację

  Akacjowa

  od 6 170 /m2
  ul. Akacjowa, Goleniów(9.7 km od Szczecina)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Goleniów – zamieszkaj blisko Szczecina w rozsądnej cenie

Goleniów to niewielkie miasto położone zaledwie 35 km od Szczecina. Tuż za jego granicami znajdują się Port Lotniczy Szczecin-Goleniów obsługujący połączenia krajowe i międzynarodowe oraz węzeł łączący drogi ekspresowe S3 i S6. Dobrze skomunikowany Goleniów zapewnia spokojne życie, a jednocześnie bliskość miasta wojewódzkiego. Stanowi również lokalne centrum administracyjne, edukacyjne czy kulturalne. Coraz częściej powstają tu także atrakcyjne nowe mieszkania. Goleniów może być atrakcyjny także dla Ciebie – sprawdź ofertę z rynku pierwotnego.

Nowe mieszkania Goleniów – jak kształtuje się rynek pierwotny?

Ze względu na swoje atrakcyjne położenie miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących atrakcyjnego mieszkania. Goleniów zdecydowanie rozwija się pod tym względem, coraz częściej przyciągając biura deweloperskie. Nowe mieszkania w Goleniowie są otoczone zielenią i niezbyt gęstą zabudową. Zapewniają ponadto komfortowe warunki dzięki praktycznym układom, ogródkom i balkonom oraz miejscom parkingowym. Inwestycje powstają w pobliżu niezbędnych usług i infrastruktury – nawet jeśli są oddalone od centrum Goleniowa.

Najpopularniejsze nowe mieszkania w Goleniowie to lokale 3-pokojowe. Z powodzeniem można tu jednak znaleźć zarówno mniejsze, jak i większe nieruchomości. Popyt na tę lokalizację z całą pewnością rośnie – szczególnie wśród młodych rodzin chcących osiedlić się w jednym miejscu na dłuższy czas.

Mieszkania na sprzedaż Goleniów – ceny na rynku pierwotnym

Nie da się zaprzeczyć, że nowych mieszkańców do tej lokalizacji przyciągają w znacznej mierze przystępne ceny. W niedalekim Szczecinie coraz trudniej jest bowiem znaleźć niezbyt drogie nowe mieszkania. Goleniów jest nawet kilkadziesiąt procent tańszy, a tutejsze nieruchomości nie odbiegają standardem od tych wielkomiejskich. W porównaniu z innymi miejscowościami podobnej wielkości jest tu nieco drożej, ale potwierdza to jedynie atrakcyjność tej lokalizacji. Warto też wiedzieć, że nowe mieszkania w Goleniowie są wyraźnie droższe od tych pochodzących z rynku wtórnego. Ze względu na rosnące ceny nieruchomości w całym regionie relatywnie tanie mieszkania w Goleniowie mogą za to stanowić świetną lokatę kapitału – szczególnie że rozwija się tu rynek wynajmu.

Jak szukać mieszkania na sprzedaż w Goleniowie?

Interesują Cię wyłącznie nowe mieszkania na sprzedaż? Goleniów ma pod tym względem sporo do zaoferowania – szczególnie jeśli chcesz zamieszkać w pobliżu Szczecina za rozsądną cenę. Ze względu na zwartą zabudowę w centrum nowe inwestycje powstają poza jego obrębem. Miasto jest jednak na tyle kompaktowe, że wszyscy mieszkańcy mają bardzo dobry dostęp do usług i infrastruktury. Wszystkie najnowsze nieruchomości znajdziesz natomiast na naszym portalu. Sprawdź, gdzie powstały najciekawsze nowe mieszkania. Goleniów ma pod tym względem sporo do zaoferowania!

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Goleniowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Goleniowie

W Goleniowie dostępne są 54 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Goleniowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 26 do 63 m², w tym:

 • kawalerki - 15 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 27 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 12 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Goleniowie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Goleniowie dostępne w sprzedaży kosztuje 241 702 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Goleniowie wynosi 8 022 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Goleniowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Goleniów - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Goleniowie oddali do użytku 54 lokale mieszkalne. 54 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 54 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 54 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Goleniowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 18 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 36 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Goleniowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023