Greeneri Park

8 zdjęć

Greeneri Park
Greeneri Park
Greeneri Park
Greeneri Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Greeneri Park dostępnych jest 30 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (30)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • boisko
 • sauna
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 86 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 19 434 do 20 910 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja "Greeneri Park" położona jest na skraju świnoujskiego Parku Zdrojowego, w otoczeniu natury, terenów rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, zaledwie 500 metrów od plaży.

To jedyna inwestycja w Świnoujściu, w której 75% powierzchni działki stanowi zieleń. Pomimo śródmiejskiej lokalizacji jest otoczona drzewami. Oferuje strefy rekreacji wyposażone w urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, tereny sportowe z boiskami do gier zespołowych, kameralny plac zabaw, strefę SPA z dwiema saunami i krytym basenem, strefę zabiegową, zewnętrzne jacuzzi oraz strefę dziecka.

Dla każdego apartamentu przewidziano zadaszony taras o głębokości około 2,5m dostępny z salonu i wszystkich sypialni, który umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu promienników podczerwieni, na tarasie można przebywać również w niepogodę, co znacząco wydłuża sezon urlopowy i uprzyjemnia odpoczynek na tarasie wieczorem.

Architektura i kolorystyka inwestycji czerpie inspiracje z Parku Zdrojowego i jego starodrzewu. Stonowana kolorystyka z elementami drewna, delikatna iluminacja tarasów, parkowy charakter zagospodarowania terenu oraz imponujący wertykalny ogród w strefie wejściowej zapewniają atmosferę spokojnego i kameralnego wypoczynku w krajobrazie wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Ogromne trójszybowe przeszklenia osadzone w odpornej na korozję aluminiowej ślusarce, aluminiowe balustrady, tarasy z wysokiej klasy płyt gresowych, odporne na uszkodzenia betonowe elewacje z elementami drewna oraz stylowe przestrzenie wspólne świadczą o tym, że budynki zaprojektowane zostały w bardzo wysokim standardzie, odpornym na upływ czasu i surowe nadmorskie warunki atmosferyczne oraz z dbałością o każdy detal.

W ramach inwestycji na najwyższym poziomie zaprojektowano apartamenty z antresolą dostępną ze schodów wewnątrzlokalowych, która zapewni dodatkową przestrzeń mieszkalną oraz taras.

Inwestycja Greeneri Park znajduje się w Świnoujściu, ul. Bogusławskiego 3-5 (0.7 km od centrum Świnoujścia), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Greeneri Park w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 86 metrów kwadratowych, w cenie od 19 434 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 50 m2 (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 46 do 63 m2 (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 86 m2 (18 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Greeneri Park położona jest na wydmach świnoujskiego Parku Zdrojowego, w otoczeniu lasu, terenów rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, zaledwie kilkaset metrów od plaży. To jedyna inwestycja w Świnoujściu, w której 75% powierzchni działki stanowi zieleń, a pomimo śródmiejskiej lokalizacji otoczona jest drzewami. Parkowy, uzdrowiskowy charakter zagospodarowania terenu zapewniają liczne nasadzenia drzew, trawniki oraz komponowane łąki kwietne a także lokalne, podłużne wzniesienia, nawiązujące w swej formie do sąsiadujących z inwestycją wydm porośniętych różnorodną zielenią. Ponadto imponujący wertykalny ogród w strefie wejściowej oraz naturalne, szlachetne materiały wykończeniowe, jak drewno i kamień, w całości tworzą niezwykły klimat do relaksu i wypoczynku w krajobrazie wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje. To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej (jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną. Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Greeneri Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Greeneri Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Greeneri Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rusałka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Greeneri Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Greeneri Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 250 m, Przedszkole Niepubliczne "Motylek" w odległości 420 m, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu w odległości 590 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Greeneri Park w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2021
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Świnoujściu

Oferty w Świnoujściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: