Osiedle Karoliny etap IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiv Investment Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 442 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pierwsza Dzielnica(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 7 200/m2
  Pierwsza Dzielnica
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 118
  Powierzchnia: 28 - 231 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  TDJ Estate Sp. z o.o.
 • Twoja Dolina - etap II(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic)
  Twoja Dolina - etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 55 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  JHM DEVELOPMENT S.A.
 • Dom w Dolinie Trzech Stawów(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Sikorskiego 45 (1.9 km od centrum Katowic)
  Dom w Dolinie Trzech Stawów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  Okam Capital Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana jest przez spółkę Activ Osiedle Karoliny Sp.z o.o. Sp.k. wchodzącą w skład Grupy Activ Investment sp. z o.o.Osiedle Karoliny to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w północnej części Katowic. Będzie się on docelowo składał z 5 kameralnych budynków, w których powstanie łącznie prawie 300 mieszkań.Zróżnicowane powierzchnie, zaspokoją potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W inwestycji znajdą się bowiem zarówno małe mieszkania idealne dla singli oraz osób zainteresowanych zakupem mieszkania pod inwestycję, oraz mieszkania o większych powierzchniach dla tych, którzy poszukują spokojnego a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

Inwestycja Osiedle Karoliny etap IV znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny (1.4 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Karoliny etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Karoliny etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 54 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Karoliny etap IV

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Karoliny etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bogucice Kościół.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap IV znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Świętej Jadwigi w odległości 150m, Bajkowe Przedszkole w odległości 450m, Miejskie Przedszkole nr 49 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Pod Kwiatami s.c. Apteka. Gawlik B., w odległości 400 m znajduje się Sandomierska, w odległości 600 m znajduje się Lariks. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Urząd Pocztowy Katowice 3 (Bogucice), w odległości 650 m znajduje się Pizzeria u Batmana, w odległości 700 m znajduje się Restauracja Między Drzewami.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Beta Aerobik, w odległości 1100 m znajduje się Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Miejski Katowice , w odległości 1150 m znajduje się GÓRNOŚLĄSKI KLUB SPORTOWY KATOWICE .

Data publikacji: 28.03.2019

Data aktualizacji: 02.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie