Osiedle Karoliny etap IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiv Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 383 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pierwsza Dzielnica(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 7 400/m2
  Pierwsza Dzielnica
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 30 - 231 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  TDJ Estate Sp. z o.o.
 • Słoneczne Apartamenty(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Wschodnich, ul. Wiertnicza (2.4 km od centrum Katowic)
  Słoneczne Apartamenty
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 33 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tętnowski Development
 • Twoja Dolina - etap II(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic)
  Twoja Dolina - etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 52 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana jest przez spółkę Activ Osiedle Karoliny Sp.z o.o. Sp.k. wchodzącą w skład Grupy Activ Investment sp. z o.o.Osiedle Karoliny to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w północnej części Katowic. Będzie się on docelowo składał z 5 kameralnych budynków, w których powstanie łącznie prawie 300 mieszkań.Zróżnicowane powierzchnie, zaspokoją potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W inwestycji znajdą się bowiem zarówno małe mieszkania idealne dla singli oraz osób zainteresowanych zakupem mieszkania pod inwestycję, oraz mieszkania o większych powierzchniach dla tych, którzy poszukują spokojnego a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

Inwestycja Osiedle Karoliny etap IV znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny (1.4 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Karoliny etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Karoliny etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Karoliny etap IV

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Karoliny etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Karoliny etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bogucice Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap IV znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Katowicach w odległości 350 m, Miejskie Przedszkole nr 70 w Katowicach w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Barbary w Katowicach w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Karoliny etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bonifraterski Ośrodek Zdrowia w odległości 230 m, Szpital Zakonu Bonifatrów pw. Aniołów Stróżów w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Karoliny etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Piekarnia, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap IV w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2019

Data aktualizacji: 21.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie