Krzywoustego 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krzywoustego, oferowane bezpośrednio przez

Activ Investment Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. Krzywoustego 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krzywoustego 2

6 zdjęć

Krzywoustego 2
Krzywoustego 2
Krzywoustego 2
Krzywoustego 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja Parkowa Strona Miasta to dwa apartamentowce położone w sercu zielonych terenów Górnego Śląska na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Osiedle składa się z dwóch czternastokondygnacyjnych budynków z parkingami podziemnymi, lokalami usługowymi i mieszkaniami. W sumie w budynkach zlokalizowanych przy Al. B. Krzywoustego 2, 4 – 6 mieści się 208 lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 135 m kw., w tym w budynku A – 80 mieszkań, w budynku B 128 mieszkań.

Teren osiedla Parkowa Strona Miasta jest w całości zagospodarowany licznymi alejkami osiedlowymi oraz  elementami małej architektury. Idealna lokalizacja Inwestycji sprawia, ze jest ona atrakcyjna dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych jak i tych lubiących uroki miejskiego życia. Osiedle parkowa Strona Miasta jest inwestycją w całości zrealizowaną. Mieszkania posiadają nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, są dobrze doświetlone, bardzo ustawne, posiadają także balkony i tarasy. Dla Państwa wygody oferujemy usługę wykańczania wnętrz przez sprawdzone i renomowane firmy.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi, placami zabaw, wesołym miasteczkiem, zoo, Planetarium i rosarium.Bardzo dobre skomunikowanie z centrum i innymi dzielnicami miasta (liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz Drogowa Trasa Średnicowa i autostrada A4).Dodatkowym atutem jest świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa: liczne sklepy, przedszkola, szkoły.

Inwestycja Krzywoustego 2 znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. Krzywoustego 2 (0.1 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Krzywoustego 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Krzywoustego 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krzywoustego 2?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krzywoustego 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 902 metrów od inwestycji Krzywoustego 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krzywoustego 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywoustego 2 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 6 w odległości 237 m, Miejskie Przedszkole nr 45 w odległości 301 m, Szkoła Podstawowa nr 10 imienia Marii Curie-Skłodowskiej w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krzywoustego 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LUX MED w odległości 168 m, Centrum Medyczne LUX MED w odległości 314 m, LUX MED Stomatologia w odległości 319 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krzywoustego 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 162 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Społem, w odległości 287 m znajduje się delikatesy "pod 3".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywoustego 2 w odległości 119 m znajduje się Spodek, w odległości 261 m znajduje się Lodowisko Spodek, w odległości 329 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: