Nowa akcja promocyjna bydgoskiego dewelopera

Grupa Moderator

Data publikacji: 08.06.2020,

Data aktualizacji: 08.06.2020

Średnia ocen 1/5 na podstawie 1 głosu
Nowa akcja promocyjna bydgoskiego dewelopera
Bydgoski deweloper Grupa Moderator wystartował z akcją promocyjną #bądźpewny. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Doświadczenie, kapitał własny i bank ziemi to istotne czynniki wpływające na zaufanie Klientów do dewelopera w czasach kryzysu. Wyniki za I kwartał 2020 roku, cen transakcyjnych opublikowane przez Narodowy Bank Polski dotyczące rynku mieszkaniowego w Bydgoszczy, potwierdzają pozycję rynku pierwotnego.

Jak czytamy w raporcie NBP, na rynku pierwotnym ceny transakcyjne 1 mkw. w ujęciu kwartalnym wzrosły o 2,3%, natomiast w ujęciu rocznym wzrosły o 7,1%. 

W Bydgoszczy średnio w I kw. 2020 r.  za 1 mkw trzeba było zapłacić 6331 złotych. Mieszkanie o powierzchni 50 mkw, kosztowało więc około 316 tysięcy. 

Ile wyniesie w Bydgoszczy średnia cena transakcyjna w kolejnym kwartale?  Wśród części klientów pojawiło się przekonanie, że czas „po pandemii” będzie sprzyjał obniżkom cen. Czy uzasadnione? 

 Grupa Moderator w odpowiedzi na obawy klientów, którzy powstrzymują się od finalizacji wcześniej zaplanowanych zakupów, także tych inwestycyjnych, zaproponowała akcję promocyjną #bądźpewny.  Promocja potrwa do 31 sierpnia 2020 i polega na gwarancji ceny. 

Na co mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w tym czasie? Przede wszystkim na proporcjonalne zmniejszenie ceny w przypadku, gdyby Grupa obniżyła ceny mieszkań lub domów w wybranej przez Klienta inwestycji, już po zawarciu transakcji. Wystarczy podpisać umowę do 31 sierpnia, żeby skorzystać z tarczy ochronnej do końca roku kalendarzowego. 

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się w biurze. Grupa Moderator działań na rynku nieruchomości od 25 lat. Jest laureatem konkursu „Firma dobrze widziana” organizowanego przez Bussines Centre Club. W akcji promocyjnej udział biorą inwestycje Industria, Avia w Bydgoszczy i osiedle domów jednorodzinnych m park w Osielsku. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: