Solano

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Strzelców, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Gdynia, Mały Kack, ul. Strzelców

SolanoSolano

6 zdjęć

Solano
Solano
Solano
Solano
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

52 - 143/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5 - 11

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdynia Karwiny - 106 m

Przystanek Autobusowy - 52 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 6 placówek edukacyjnych, 11 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 18 obiektów sportowych, 23 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 63 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 52 do 143 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Solano znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Osiedle budujemy na styku Gdyni i Sopotu przy ul. Strzelców. Daje to świetną możliwość korzystania z atrakcji na świeżym powietrzu, jak i z bogatej oferty miejskiej.

Solano łączy zalety miejskiego życia z bliskością przyrody i powiewem wiatru znad morza. Tylko od Ciebie zależy, z czego skorzystasz.

Mały Kack zewsząd jest otoczony przyrodą. To sprawia, że chce się tu być, mieszkać i żyć. W ostatnich latach dzielnica dynamicznie się rozwija. Powstają przedszkola, szkoły, osiedlowe kawiarnie i miejsca przyjazne rodzinom. Niczego tu nie brakuje. A przy tym jest kameralnie i klimatycznie. Można wypocząć, złapać dystans i spędzić czas z najbliższymi.

W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe (na ul. Strzelców tuż przy osiedlu), trolejbusowe i PKM-ki (Gdynia Karwiny). Do przystanku popularnej SKM-ki dostaniemy się autobusem lub rowerem. Komunikacja miejska pozwoli w kilkanaście minut dotrzeć do centrum Gdyni lub Sopotu. Równie łatwo dojedziemy do innych dzielnic oraz miast aglomeracji trójmiejskiej.

Z kolei dla zmotoryzowanych niewątpliwym atutem będzie bliskość obwodnicy Trójmiasta.

Budynki – a będą dwa od 5 do 11 pięter – zostały zaprojektowanie z dbałością o szczegół. Części wspólne będą eleganckie i ponadczasowe dzięki doborowi modnej kolorystyki i nowoczesnych materiałów. Na elewacjach zaplanowano szarość i grafit z elementami drewnianymi. Strefy wejściowe również zaskoczą swoim stylem. Dobrze jest znaleźć wytchnienie na swoim osiedlu. Dlatego na terenie wewnętrznym zaprojektowaliśmy miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy. Dzięki posadowieniu budynków na niewielkiej skarpie aranżacja terenu nie będzie sztampowa.

Planujemy 242 mieszkania od 1- do 4-pokojowych o metrażach od 27 do 142 m kw. Każdy znajdzie więc swoją wymarzoną przestrzeń. Życie w mieście nie musi oznaczać rezygnacji z własnego, zielonego zakątka. Dlatego wszystkie mieszkania będą miały balkon, loggię lub prywatny ogródek (na parterze).

Tutaj żyje się wygodnie i bez pośpiech, w naturalnym rytmie dnia i w rodzinnej atmosferze. Najpotrzebniejsze sprawunki załatwimy na miejscu. Jest basen i siłownia, bank i poczta, kościół, apteka czy pizzeria. Nieopodal znajdują się również lubiane dyskonty i kameralne, lokalne centrum handlowe.

Inwestycja Solano znajduje się na Małym Kacku, ul. Strzelców (5.5 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Solano została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Solano w sprzedaży są 63 nowe mieszkania o powierzchni od 52 do 143 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solano?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 106 metrów od inwestycji Solano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solano znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 44 w odległości 277 m, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Mały Kack w odległości 383 m, Zespół Szkół nr 10 w odległości 666 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Solano jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Medics w odległości 280 m, Trident w odległości 311 m, Cadent w odległości 362 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Solano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 288 m znajduje się Biedronka, w odległości 307 m znajduje się Żabka, w odległości 308 m znajduje się Gzella.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solano w odległości 339 m znajduje się boisko / kort, w odległości 344 m znajduje się boisko / kort, w odległości 426 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.11.2021
Data aktualizacji: 04.04.2024
Spravia logo

Spravia

Adres biura sprzedaży:

ul. Abrahama 36 – 44/1 81-395 Gdynia (wejście od strony ul. Władysława IV)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: