Wiadomości mieszkaniowe

ROBYG SA

ROBYG SA

Regionalne - Warszawa - Trójmiasto

10 listopada 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Apartamenty ROBYG - Modern Space na warszawskich Włochach. Zainwestuj i zarabiaj!

Artykuł sponsorowany

Apartamenty Modern Space to nowa inwestycja, w której najdziesz najbardziej poszukiwane powierzchnie mieszkaniowe w stolicy! Czytaj dalej na rynekpierwotny.pl

Apartamenty ROBYG - Modern Space na warszawskich Włochach. Zainwestuj i zarabiaj!

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału i inwestycji z wysoką stopą zwrotu? Apartamenty Modern Space to idealny wybór oraz odpowiedź na oczekiwania inwestorów. Doskonała lokalizacja, atrakcyjne metraże i prestiżowy charakter inwestycji sprawiają, że Modern Space to wyjątkowy produkt i ciekawa alternatywa dla hoteli.

Unikatowe, małe metraże sprawiają, że wystarczy niewielki kapitał by uzyskać wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Apartamenty można kupić i wynająć w opcji krótko i długoterminowej – a zarządzanie wynajmem prowadzić samodzielnie lub powierzyć profesjonalnemu operatorowi. Apartamenty Modern Space to także doskonała propozycja jako mieszkanie dla studiujących dzieci lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

Nowoczesny charakter, elegancka forma i liczne udogodnienia wprowadzone z myślą o przyszłych mieszkańcach podnoszą standard inwestycji i czynią z Modern Space niezwykłe miejsce. W 2 budynkach Modern Space dostępne są lokale o metrażach od 17 – 39 m2. Na parterze planowane są lokale usługowe i sklepy. Recepcja z portierem, monitoring i ochrona zapewniają bezpieczeństwo, a strefa ogólnodostępnych usług (pralnia, suszarnia, fitness, strefa biurowa) podnosi standard inwestycji i stanowi o jej wyjątkowości. Dodatkowy komfort zapewnią rozwiązania smart m.in. elektroniczne zamki i przyłącze do klimatyzacji. Udogodnienia te wpłyną na łatwość wynajmu lokali i pozwolą zwiększyć potencjalne zyski. Doskonała lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantuje wysoką stopę zwrotu. Możliwość wykończenia pod klucz i  odpisania podatku VAT to kolejne atuty Modern Space.

WYSOKI STANDARD INWESTYCJI STANOWI O JEJ WYJĄTKOWOŚCI:

 • recepcja z portierem
 • lokale usługowe i sklepy na parterze
 • monitoring i ochrona zapewniająca bezpieczeństwo
 • strefa ogólnodostępnych usług – pralnia, suszarnia
 • fitness
 • strefa biurowa
 • rozwiązania SMART – elektroniczne zamki, przyłącza do klimatyzacji
Modern Space Robyg

BLISKO CENTRUM, Z WYSOKIM STANDARDEM WYKOŃCZENIA I PAKIETEM USŁUG DODATKOWYCH

Inwestycję wyróżnia wyjątkowe położenie, w biznesowym centrum Warszawy, u zbiegu Ochoty, Woli i Włoch. Doskonała lokalizacja, pozwoli szybko dotrzeć do pracy, na uczelnię, czy lotnisko im. Chopina, a spacer do przystanku kolejki zajmie tylko kilka minut! W pobliżu znajdują się również centra rozrywki i galerie handlowe: Blue City oraz Reduta.

MAŁY METRAŻ I WYSOKIE STOPY ZWROTU!

Lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantuje doskonałą stopę zwrotu. Możliwość wykończenia pod klucz i  odpisania podatku VAT to kolejne atuty Modern Space. To wyjątkowa oferta mieszkań w Warszawie, w najbardziej poszukiwanym małym metrażu, z tak wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych.

„Notujemy rosnące zainteresowanie klientów, którzy szukają mieszkań jako opcji inwestycyjnych. Lokowanie kapitału w nieruchomości daje obecnie znacznie wyższe stopy zwrotu niż lokaty bankowe czy na rynku kapitałowym. Obserwujemy, że pewna nadpłynność gotówki na rynku jest przekierowana właśnie na inwestycje w mieszkania – także przez cudzoziemców. Mikroapartamenty Modern Space to najbardziej poszukiwana powierzchnia mieszkaniowa w stolicy. Mają doskonałą lokalizację – blisko centrum, z wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych. To także świetna inwestycja – mały metraż pozwala na wysokie stopy zwrotu. Apartamenty można kupić i wynająć w opcji krótko i długoterminowej – a zarządzanie wynajmem prowadzić samodzielnie lub powierzyć profesjonalnemu operatorowi. Apartamenty Modern Space to także doskonała propozycja jako mieszkanie dla studiujących dzieci, lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowe atuty to odrębna księga wieczysta dla każdego lokalu i możliwość zwrotu VAT..Ponadto dajemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz i nowoczesne technologie – rozwiązania SMART – elektroniczne zamki, przyłącza do klimatyzacji” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

IDEALNY METRAŻ DLA CIEBIE!

Z myślą o oczekiwaniach klientów mikroapartamenty zaprojektowano w najbardziej poszukiwanych w Warszawie metrażach. Wybierz lokal idealny dla Ciebie!

 • W mikroapartamencie o powierzchni 18 m2 wygodna i ustawna przestrzeń łączy miejsce do pracy, strefę sypialną, kuchenną i łazienkę z prysznicem. W skład lokalu wchodzi również duży balkon.
 • 24-metrowy mikroapartament stwarza możliwość odpoczynku i relaksu a jednocześnie pozwala prowadzić wygodne życie codzienne. Ustawna przestrzeń pomieści wszystkie najważniejsze meble i sprzęty.
 • 2-pokojowy lokal o powierzchni 36 m2 to najbardziej poszukiwany metraż w Warszawie, traktowany jako doskonała inwestycja pod względem lokowania kapitału. Ok. 10-metrowa sypialnia, 4- metrowa łazienka, salon z aneksem kuchennym oraz balkon, to wygodna i łatwa do aranżacji przestrzeń.

OPCJA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ I ZARZĄDZANIA NAJMEM

Każdy klient może teraz zdecydować o zawarciu umowy z firmą KODO – zajmującą się kompleksowym wykończeniem wnętrz wraz z 24-miesieczną gwarancją. Natomiast firma Rent like home to operator najmu krótko-, średnio- i długoterminowego obec­ny w 7 miastach Polski. Spółka prowadzi działalność od 2016 r., a pod jej opieką znajdują się zarówno pojedyncze apartamenty jak i całe obiekty.

Możliwość podpisania umowy z firmą zajmującą się kompleksowym wykończeniem wnętrz KODO obejmuje:

 • projekt wnętrza,
 • możliwość wyboru i dopasowania poszczególnych elementów wykończenia,
 • wykończenie łazienki, podłóg, listew, drzwi czy ścian,
 • możliwość zamówienia dodatkowych pakietów w skład których wchodzą m.in. zabudowa kuchenna z AGD, meble ruchome, klimatyzacja czy pakiet dekoracyjny,
 • pełne wykonawstwo, koordynacja prac i logistykę materiałów,
 • 24 miesięczną gwarancję.
Apartamenty Modern Space Warszawa Włochy

Możliwość współpracy z doświadczonym i wiarygodnym operatorem Rent like home, który będzie sprawnie zarządzał Twoim lokalem, zapewnia:

 • bezobsługową inwestycję – utrzymanie dobrego stanu technicznego lokalu, obsługa gości, sprzątanie
 • skuteczne zarządzanie zyskiem i optymalne obłożenie lokalu m.in. przez dynamiczne zmiany cen czy dedyko­wany zespół ekspertów
 • Przejrzyste zasady rozliczeń – dostęp do statystyk i comiesięczne raporty

ZALETY INWESTYCJI W APARTAMENTY MODERN SPACE

PEWNA LOKATA KAPITAŁU – nieruchomości to opcja inwestycyjna dla osób szukających bezpiecznych zysków przy optymalnych nakładach

WYSOKA STOPA ZWROTU Z INWESTYCJI – wyższa niż na lokatach bankowych czy w funduszach inwestycyjnych

DUŻY POTENCJAŁ WZROSTU WARTOŚCI KUPIONEGO LOKALU

ZWROT VAT – zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych

ODRĘBNA KSIĘGA WIECZYSTA DLA KAŻDEGO LOKALU – gwarancja niezależności i możliwość sprzedaży lokalu na rynku wtórnym

DOŚWIADCZONY DEWELOPER – ponad 22 000 wybudowanych mieszkań i ponad 70 000 zadowolonych klientów

DOSKONAŁA LOKALIZACJA – w warszawskich Włochach, blisko centrum i ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami stolicy

MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWEGO – zarządzanego samodzielnie lub we współpracy z wyspecjalizowanym operatorem

OPCJA WSPÓŁRPACY Z OPERATOREM WYNAJMU – opcje do wyboru:

OPCJA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy