Łopuszańska 47

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łopuszańska, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Łopuszańska 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 650 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Łopuszańska 47Łopuszańska 47

10 zdjęć

Łopuszańska 47
Łopuszańska 47
Łopuszańska 47
Łopuszańska 47

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (50): wielkość - 1,97m2 - 5,98 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc) w cenie 39 000 zł : przewidziane dla każdego mieszkania
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : miejsca ogólnodostępne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Łopuszańska 47 logo

Przedstawiamy miejsce dla osób, które szukają enklawy w dynamicznie zmieniającej się tkance miasta. Dzielnica jest w trakcie przemian i Ł47 jest jedną z ich zapowiedzi oraz silnym akcentem, który nada świeży charakter okolicy.

Inwestycja Łopuszańska 47 znajduje się na Rakowie, ul. Łopuszańska 47 (6.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łopuszańska 47 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (97 miejsc) w cenie 39 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich wielkość - 1,97m2 - 5,98 m2.

Lokalizacja inwestycji

Warszawskie Włochy to dzielnica, z której w krótkim czasie dotrzemy w wiele zakątków miasta dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym. Z inwestycji „Łopuszańska 47” w zaledwie 5 minut dojdziemy na piechotę do stacji kolei miejskiej WKD Raków. W okolicy znajdują się także liczne biurowce, przystanki autobusowe, a samochodem w kilka minut dojedziemy np. do Parku Szczęśliwickiego czy na Lotnisko Chopina. 10 minut zajmie również dojazd autem do „biurowego zagłębia” Warszawy na Służewcu. Ponadto w pobliżu osiedla znajdują się restauracje, klub fitness, squash, stacja benzynowa, sklepy spożywcze, Skatepark, park trampolin, papugarnia, a także szkoły i przedszkola. Atutem jest również bliskość centrów handlowych Łopuszańska 22, Blue City i Atrium Reduta.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łopuszańska 47?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łopuszańska 47 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 544 metrów od inwestycji Łopuszańska 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Raków 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Łopuszańska 47 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łopuszańska 47 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Warsztatowa Akademia Musicalowa - WAM w odległości 206 m, KIDS&Co. w odległości 481 m, Społeczne Liceum Startowa 4K w odległości 765 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łopuszańska 47 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Dental Plus w odległości 898 m, Zoomdent w odległości 965 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łopuszańska 47 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 599 m znajduje się Otrębusy, w odległości 626 m znajduje się Biedronka, w odległości 813 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łopuszańska 47 w odległości 314 m znajduje się PALESTRA Muay Thai Gym, w odległości 804 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2022
Data aktualizacji: 15.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: