Ursus Vita

Spokojnego Miłego Mieszkania

Mieszkania na sprzedaż ul. Herbu Oksza, oferowane bezpośrednio przez Dantex

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Herbu Oksza
Ursus Vita

9 zdjęć

Ursus Vita
Ursus Vita
Ursus Vita
Ursus Vita

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ursus Vita dostępnych jest 150 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Osiedle Ursus Vita jest położone przy ulicy Herbu Oksza. Jest to północno-wschodnia część dzielnicy, zwana Szamotami. Lokalizacja osiedla została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort zarówno osobom aktywnym zawodowo, jak i rodzinom, które chcą wychowywać swoje dzieci w przyjaznym otoczeniu.

Ursus Vita to wyjątkowe osiedle składające się z 6 budynków, tworzących kolejne etapy inwestycji. Kameralna zabudowa i dopracowane części wspólne na świeżym powietrzu są doskonałą przestrzenią do tworzenia zintegrowanej społeczności sąsiedzkiej.

Inwestycja charakteryzuje się elegancką i modernistyczną bryłą budynków, utrzymaną w monochromatycznym połączeniu szarości i bieli, z mocnymi, energetycznymi akcentami kolorystycznymi. Każdy budynek będzie wyróżniał się indywidualną kolorystką, stanowiącą motyw przewodni etapu – od żółci, poprzez pomarańcz i zieleń, aż po niebieski. Stalowe elementy konstrukcji i szklane balustrady balkonów nawiązują do industrialnego charakteru dzielnicy. Nadają one całości nowoczesnego sznytu, który doskonale wpisuje budynki w miejski krajobraz. Duże odstępy między etapami inwestycji zapewnią mieszkańcom prywatność i komfort.

Funkcjonalne mieszkania, czyli duże okna, zapewniające właściwe doświetlenie, przestronne pomieszczenia, balkony i ogródki – to niekwestionowane atuty Ursus Vita. Mieszkańcy każdego etapu otrzymają do dyspozycji także komórki lokatorskie, boksy i wózkownie.

Nasza koncepcja zagospodarowania Ursus Vita powstała z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Uwzględniliśmy także kwestie ekologiczne, aby stworzyć osiedle przyjazne ludziom, zwierzętom i środowisku. Nowoczesne części wspólne i starannie zaprojektowana zieleń będą doskonałym miejscem do wypoczynku. Trzy strefy funkcjonalne zapewnią mieszkańcom wytchnienie po ciężkim dniu, odskocznię od miejskiego zgiełku i kontakt z naturą.

• W strefie ciszy i relaksu będzie można odpocząć na ławeczkach obok tężni otoczonej roślinnością lub na leżankach umiejscowionych na polanie.

• W strefie zabawy i rekreacji dorośli będą mogli korzystać z altany z dwustronnymi ławkami i stołami, ciennika porośniętego pnączami, dwustronnych ławek, siedzisk na murkach.

• Dzieci ucieszą się z mega klocków, zestawu zabawowego, piaskownicy z wierzbową kurtyną i labiryntu.

• Strefa społeczna eko będzie wyposażona w czytelnię/punkt wymiany książek, domki dla owadów, szklarnię, ogród społecznościowy oraz altanę ziołową ze stołem.

• Znajdzie się także miejsce do zabawy z czworonogiem: wybieg dla psów.

• W strefie zabaw eko przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla małych odkrywców: pnie, szałasy i tunele wierzbowe, naturalny plac zabaw.

• W planie zagospodarowania terenu znalazło się również obszerne miejsce na deptak z siedziskami, idealny do uprawiania aktywności fizycznych, czy do spacerów z psem.

Pierwszy etap inwestycji liczy 150 mieszkań. Budynek składa się z 5 klatek, 7 pięter, a powierzchnie mieszkań wahają się od 30 do 81 m2, licząc od 1 do 4 pokoi z osobnymi kuchniami oraz możliwością otwarcia na salon. Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe. Sukcesywnie wdrażamy do planu osiedla inne udogodnienia, dzięki którym Ursus Vita staje się wyjątkowym miejscem do życia.

Inwestycja Ursus Vita znajduje się na Szamotach, ul. Herbu Oksza (9.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dantex.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Ursus Vita w sprzedaży jest 150 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 117 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 50 m2 (56 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 68 m2 (83 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 81 m2 (9 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 92 do 117 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Dantex przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (150 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich przewidziane do dużych mieszkań; wielkość komórek: 2,73-7,92 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

ciepło miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (30): przewidziane do dużych mieszkań; wielkość komórek: 2,73-7,92 m2 Komórki lokatorskie w cenie 5 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (150 miejsc): zakup obowiązkowy, jest możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca: 32000 zł - zwykłe miejsce 42000 zł - rodzinne miejsce.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 150 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 117 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ursus to dzielnica z bogatą infrastrukturą, która sukcesywnie się rozwija. Mieszkańcy dzielnicy doceniają Ursus za bezpieczeństwo, zieloną, zadbaną okolicę i najniższe koszty życia w Warszawie. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej i kulturalnej oraz spokojnej, przyjacielskiej atmosferze Ursus zdobywa coraz większą popularność wśród rodzin. Wyjątkowa lokalizacja Ursus Vita zapewnia sprawny dojazd do każdej części stolicy. Osiedle jest położone niespełna kilometr od stacji kolejowej. Ursus Niedźwiadek, z której dojazd szybką koleją miejską do centrum zajmuje tylko 15 minut. Entuzjastów wyjazdów za miasto ucieszy fakt, że z naszej inwestycji dojazd do drogi ekspresowej S2 zajmuje tylko 10 minut. W okolicy znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej: Posag 7 Panien — dostępne linie: 177,194, 197; Ursus Ratusz — dostępne linie: 228, 194, 716, 177. Do dyspozycji mieszkańców Ursusa są urokliwe tereny zielone: Park Czechowicki, Park Achera, Park Hassów. W dzielnicy powstał również EKOpark, w którym wykorzystano nietypowe ekologiczne rozwiązania, np. mineralne ścieżki, latarnie na energię słoneczną, niecki zbierające wodę deszczową do podlewania roślin. W dzielnicy w pobliżu osiedla Ursus Vita znajduje się centrum outletowe Factory Ursus – 700 m, markety: Lidl – niecałe 2 km, Stokrotka – 1,2 km, a także liczne sklepy i restauracje, szkoły, przedszkola, banki i inne punkty usługowe, przychodnie i gabinety specjalistyczne oraz stacja paliw.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursus Vita?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursus Vita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Ursus Vita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursus Vita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Vita znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 490 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 490 m, Społeczne Gimnazjjum Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 490 m.

Data publikacji: 20.07.2021
Data aktualizacji: 06.07.2022
Dantex logo

Dantex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Silnikowa (przy Factory Outlet), 02-495 Warszawa Ursus

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 19:00
 • Wtorek: 10:00 - 19:00
 • Środa: 10:00 - 19:00
 • Czwartek: 10:00 - 19:00
 • Piątek: 10:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: