Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

KOR 52

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Komitetu Obrony Robotników, oferowane bezpośrednio przez

Gemma Inwestycje

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 52

KOR 52KOR 52

6 zdjęć

KOR 52
KOR 52
KOR 52
KOR 52
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

26 - 63/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Warszawa Rakowiec 02 - 1370 m

Przystanek Tramwajowy - 409 m

Przystanek Autobusowy - 39 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 19 placówek edukacyjnych, 21 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 29 obiektów sportowych, 8 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (17): od 3m2; nieprzewidziane do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca) : możliwość zakupu więcej niż 1 miejsce parkingowe
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) : możliwość zakupu więcej niż 1 miejsce parkingowe

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań w tym 38 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji, transze są negocjowalne w biurze dewelopera

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna i wpłata 10 000 pln tytułem rezerwacji

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Uprzejmie informujemy , iż I pula mieszkań z oferty opublikowanej na rynku została sprzedana w tempie błyskawicznym w okresie X - XII 2023 r. przy średniej cenie za m2 w wysokości 16 500 brutto.

Wobec powyższej sytuacji, zapraszamy kolejnych Państwa bardzo serdecznie do naszego Pawilonu Sprzedaży na terenie Inwestycji tj. Komitetu Obrony Robotników 52 , w okresie od 15 marca 2024, kiedy to wystartuje kolejna transza sprzedaży lokali mieszkalnych a Państwo będziecie mogli na miejscu zapoznać się z dokumentacją Inwestycji .

Uprzejmie informujemy, iż Budowa Inwestycji szacowana jest na okres 2 lat od daty rozpoczęcia 1 prac a zatem planowany termin zakończenia Budowy to 1 Q 2026 r.

Serdecznie przepraszamy za tego rodzaju niedogodności, lecz rynek jest obecnie bardzo dynamiczny i niestabilny , stąd sprzedaż TAK KAMERALNYCH - KILKU LOKALOWYCH Inwestycji odbywa się obecnie w cyklach sprzedażowych .

ZAPRASZAMY !

Przedstawiamy nowy, ekskluzywny projekt deweloperski w Warszawie Włochy. Zaprojektowaliśmy mieszkania dla osób poszukujących wyjątkowego stylu życia. Ten butikowy kompleks składa się z zaledwie 36 apartamentów i 3 lokali usługowych, co gwarantuje najwyższą prywatność i komfort. Lokalizacja na Włochach, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic stolicy, zapewnia dogodny dostęp do sklepów, restauracji, parków oraz wszelkich udogodnień miejskich. Sprawdź dwupak Inwestycyjny - zyskuj podwójny czynsz z jednego mieszkania! Oferujemy doskonale przygotowaną aranżację mieszkań, które składają się z dwóch niezależnie funkcjonujących lokali mieszkalnych. Każdy z tych lokali posiada własną łazienkę oraz aneks kuchenny, co daje możliwość wynajmu poszczególnych części lokalu osobno. Aby zapewnić pełną prywatność i wygodę użytkowania, lokale zostaną oddzielone od siebie ścianami spełniającymi normy akustyczne.

Inwestycja KOR 52 znajduje się na Okęciu, ul. Komitetu Obrony Robotników 52 (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Gemma Inwestycje.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji KOR 52 w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Gemma Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 17 komórek lokatorskich od 3m2; nieprzewidziane do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Włochy, to urokliwe miejsce z bogatymi walorami, które przyciągają inwestorów. Jednym z największych atutów jest jej zielone otoczenie. Liczne parki i tereny rekreacyjne oferują doskonałą okazję do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej.

Dodatkowo, Włochy są znane z doskonałej infrastruktury edukacyjnej. Dzielnica ma wiele szkół z wysokim poziomem nauczania, co stanowi duże udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Przedszkola są również łatwo dostępne, co zapewnia wsparcie dla rodziców w opiece nad najmłodszymi.

Nieopodal inwestycji KOR 52 znajdują się przychodnie i gabinety lekarskie, które oferują szeroki zakres usług medycznych. Mieszkańcy mogą liczyć na łatwy dostęp do lekarzy i specjalistów, co jest ogromnym atutem dla ich zdrowia i bezpieczeństwa.

KOR 52 znajduje się w bliskim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska, sprawia że jest idealnym miejscem dla osób często podróżujących. Lotnisko jest łatwo dostępne, co ułatwia podróżowanie zarówno służbowe, jak i prywatne.

Mieszkania w KOR 52 to doskonały wybór dla osób szukających harmonijnego połączenia zielonego otoczenia, dostępu do edukacji, opieki zdrowotnej oraz bliskości lotniska.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji KOR 52?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji KOR 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1370 metrów od inwestycji KOR 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji KOR 52 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KOR 52 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku w odległości 211 m, szkoła w odległości 257 m, Technikum Lotnicze nr 9 w odległości 263 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji KOR 52 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 777 m, Zoomdent w odległości 801 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KOR 52 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 495 m znajduje się Biedronka, w odległości 696 m znajduje się Lidl, w odległości 778 m znajduje się Dom Asia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KOR 52 w odległości 238 m znajduje się boisko / kort, w odległości 321 m znajduje się basen, w odległości 333 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 13.11.2023
Data aktualizacji: 10.05.2024
Gemma Inwestycje logo

Gemma Inwestycje

Adres biura sprzedaży:

ul. Krańcowa 36/1 02 - 493 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023