GH Development logo

GH Development

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma GH Development jest spółką należącą do uznanego belgijskiego dewelopera mieszkaniowego Groep Huyzentruyt, który od ponad 100 lat z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie.

W Polsce spółka rozpoczęła działalność w 2018 roku i pragnie przyczynić się do powstawania nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach.

W chwili obecnej GH Development przygotowuje pierwsze przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Warszawy.

Posiadamy w sprzedaży 172 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Orzechowa
  4 kw. 2025
  Orzechowa to najnowsza, warszawska inwestycja belgijskiej spółki GH Development, inspirowana rytmem nowoczesnego miasta. Z połączenia prostej i nowoczesnej architektury z najwyższą jakością wykonania powstanie harmonijna całość, która przyciągnie młodych, aktywnych oraz poszukujących nowego miejsca dla siebie mieszkańców. • 114 mieszkań • 1-4 pokoje • Metraże od 25 do 82 m2 • 7 lokali usługowych

  Orzechowa

  ul. Orzechowa 3 , Raków, Włochy, Warszawa(6.5 km od centrum)
  GH Development
 • Livin' Praga
  1 kw. 2025
  Inwestycja Livin’ Praga realizowana jest przy ul. A. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. To element planu rewitalizacji dawnych terenów FSO, gdzie można zauważyć znaczny wzrost rozwoju tego obszaru i popularności wśród mieszkańców Warszawy. Nowoczesna bryła Livin’ Praga stanowi bramę do nowego, przyjaznego centrum Żerania. Zadbaliśmy o rytm i detale architektoniczne, nadając projektowi

  Livin' Praga

  ul. Aleksandra Kotsisa 2 , Pelcowizna, Praga-Północ, Warszawa(5.2 km od centrum)
  GH Development

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

GH Development logo
GH Development
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: