Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Mieszkania Gniewkowo
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania z których każde posiada duży przestronny balkon lub logie. Pozwala to na stworzenie zmysłowej strefy relaksu i odpoczynku np. przy aromatycznej kawie.Budynek zlokalizowany będzie w samym centrum Gniewkowa, przy zbiegu ulic Rynek i Księstwa Gniewkowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Gniewkowskiej, Biedronki oraz Rynku staromiejskiego.Apartamentowiec będzie trzykondygnacyjnym budynkiem. Na parterze będą zlokalizowane dodatkowe powierzchnie handlowe przeznaczone pod sklepy wiodących marek. Kondygnacja I i II przeznaczona jest pod mieszkania. W budynku przy lokalach mieszkalnych przewidziano również przestronne komórkami lokatorskie.Obiekt mieszkalny w całości będzie wykończony w nowoczesny sposób z materiałów wiodących producentów zapewniając długoletnią gwarancję i żywotność zastosowanych materiałów.Poszczególne lokale mieszkalne przekazane będą w stanie deweloperskim przygotowanym i przeznaczonym do własnej indywidualnej aranżacji wnętrz. W zależności od upodobań i gustu przyszłych Właścicieli zapewniamy dowolność rozwiązań funkcjonalnych i wizji oraz nowoczesnych rozwiązań projektantów przy tworzeniu wymarzonego mieszkania, które będzie służyć wielu pokoleniom.Apartamentowiec zlokalizowany będzie na działce o numerze ewidencyjnym 944 która też w swoim obrębie będzie mieć tereny utwardzone z parkingiem dla samochodów osobowych oraz tereny zielone.W budynku zaprojektowano 18 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 87m2 , które można łączyć w dowolne konfiguracje i dzielić zgodnie z wizją przyszłych Właścicieli. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają swojego miejsca do realizacji planów i osiągnięcia życiowych celów, tworząc obiekt spełniający najwyższe oczekiwania.

  Mieszkania Gniewkowo

  od 5 300 zł/m2
  Rynek 4 , Gniewkowo, inowrocławski(11.8 km od Inowrocławia)
  Forsi Sp. z o.o.

Nowe mieszkania w Gniewkowie - dla kogo?

Gniewkowo to zabytkowe miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie inowrocławskim. Jest znanym lokalnie ośrodkiem kulturowym, przemysłowym oraz handlowo-usługowym, nie brakuje w nim także nowych inicjatyw i inwestycji miejskich, co składa się na coraz prężniej działający rynek nieruchomości. Czy warto kupić nowe mieszkanie w Gniewkowie? Przekonajmy się!

Rynek nieruchomości w Gniewkowie

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Gniewkowie mogą wybierać spośród lokali zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W ostatnich latach oddano do użytku wiele inwestycji deweloperskich, a nowe wciąż powstają. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana, choć większość z nich zaczyna się od około 35 m2 i dochodzi do nawet 100 m2. Ceny są dość stabilne i znacznie mniejsze niż w większych miastach regionu, choć zależą w dużej mierze od dokładnej lokalizacji mieszkania oraz standardu dewelopera.

Inwestowanie w Gniewkowie

Niepozorne na pierwszy rzut oka Gniewkowo jest świetnym miejscem pod inwestycję na lokalnym rynku nieruchomości. Niewielkie miasto ma dużo do zaoferowania i przyciąga osoby chcące zamieszkać w spokojnym miejscu dającym jednak dostęp do codziennych udogodnień takich, jak świetnie rozwinięta komunikacja drogowa, interesująca oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży oraz dobrze funkcjonujący lokalny rynek pracy. Biorąc pod uwagę tendencje występujące na krajowym rynku nieruchomości oraz możliwości samego miasta nowe mieszkania w Gniewkowie będą jedynie zyskiwać na wartości.

Czy warto zamieszkać w Gniewkowie?

Gniewkowo może pochwalić się licznymi zaletami. Pomimo niewielkiego rozmiaru jest to prężnie działający ośrodek handlowo-usługowy, który zapewnia pracę mieszkańcom mniejszych okolicznych miejscowości, którzy coraz częściej decydują się na przeprowadzkę właśnie do Gniewkowa. Dużą zaletą tego miasta jest również świetnie komunikacja drogowa oraz publiczna. Przebiega tędy droga krajowa oraz wojewódzka, a na terenie miasta znajduje się stacja kolejowa łącząca je między innymi z województwem warmińsko-mazurskim i wielkopolskim. Warto dodać, że dojazd do Torunia zajmuje jedynie 30 minut.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Gniewkowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Gniewkowie

Powiat inowrocławski leży na południu woj. kujawsko-pomorskiego i zajmuje terytorium o powierzchni 1225 km2. Składa się z 9 gmin, które łącznie zamieszkiwane są przez ok. 90 000 osób. Zabudowa regionu zależna jest od miejscowości, a architektura typowa dla małych miast miesza się z wiejską zabudową jedno- i wielorodzinną. W miastach podejmowane są starania wydzielenia obszarów pod działalność przemysłową tak, by nie była uciążliwa dla mieszkańców. Na terenie powiatu leży część popularnego Jeziora Gopło, które jest tu ważnym terenem rekreacyjnym. Infrastruktura społeczna powiatu jest dostosowana do liczby mieszkańców. O ich zdrowie dbają lekarze z ok. 10 przychodni oraz szeregu prywatnych gabinetów. Znajduje się tu ponad 60 szkół różnego szczebla. Jest tu również muzeum, działają ośrodki kultury i sportu, a zakupy można robić w popularnych marketach. Powiat cieszy się doskonałym położeniem. Biegną tędy trzy drogi krajowe oraz 7 dróg wojewódzkich, a w niedalekiej odległości znajdują się duże miasta, jak Bydgoszcz czy Toruń.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: