Mieszkania Gniewkowo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezForsi Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania z których każde posiada duży przestronny balkon lub logie. Pozwala to na stworzenie zmysłowej strefy relaksu i odpoczynku np. przy aromatycznej kawie.Budynek zlokalizowany będzie w samym centrum Gniewkowa, przy zbiegu ulic Rynek i Księstwa Gniewkowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Gniewkowskiej, Biedronki oraz Rynku staromiejskiego.Apartamentowiec będzie trzykondygnacyjnym budynkiem. Na parterze będą zlokalizowane dodatkowe powierzchnie handlowe przeznaczone pod sklepy wiodących marek. Kondygnacja I i II przeznaczona jest pod mieszkania. W budynku przy lokalach mieszkalnych przewidziano również przestronne komórkami lokatorskie.Obiekt mieszkalny w całości będzie wykończony w nowoczesny sposób z materiałów wiodących producentów zapewniając długoletnią gwarancję i żywotność zastosowanych materiałów.Poszczególne lokale mieszkalne przekazane będą w stanie deweloperskim przygotowanym i przeznaczonym do własnej indywidualnej aranżacji wnętrz. W zależności od upodobań i gustu przyszłych Właścicieli zapewniamy dowolność rozwiązań funkcjonalnych i wizji oraz nowoczesnych rozwiązań projektantów przy tworzeniu wymarzonego mieszkania, które będzie służyć wielu pokoleniom.Apartamentowiec zlokalizowany będzie na działce o numerze ewidencyjnym 944 która też w swoim obrębie będzie mieć tereny utwardzone z parkingiem dla samochodów osobowych oraz tereny zielone.W budynku zaprojektowano 18 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 87m2 , które można łączyć w dowolne konfiguracje i dzielić zgodnie z wizją przyszłych Właścicieli. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają swojego miejsca do realizacji planów i osiągnięcia życiowych celów, tworząc obiekt spełniający najwyższe oczekiwania.

Inwestycja Mieszkania Gniewkowo znajduje się w Gniewkowie, Rynek 4 (12.3 km od Torunia), jest realizowana przez dewelopera Forsi Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania Gniewkowo jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Gniewkowo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Forsi Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania Gniewkowo

Budynek usytuowany jest poza ścisłym blokowiskiem, w strefie ograniczonego ruchu przy samym Rynku. Położenie zapewni komfort i harmonię przyszłym mieszkańcom, wobec tego jest to obiekt doskonale zlokalizowany pozwalający zaoszczędzić cenny czas. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, apteka, galeria handlowa, a niedaleko Kościół i Szkoła . Ponadto sprawnie też można skomunikować się z sąsiednimi miejscowościami Toruniem, Bydgoszczą oraz Inowrocławiem co jest dodatkowym atutem lokalizacji pozwalającym pracować w tych miejscowościach, a mieszkać i odpoczywać w Gniewkowie.

Powiat inowrocławski leży na południu woj. kujawsko-pomorskiego i zajmuje terytorium o powierzchni 1225 km2. Składa się z 9 gmin, które łącznie zamieszkiwane są przez ok. 90 000 osób. Zabudowa regionu zależna jest od miejscowości, a architektura typowa dla małych miast miesza się z wiejską zabudową jedno- i wielorodzinną. W miastach podejmowane są starania wydzielenia obszarów pod działalność przemysłową tak, by nie była uciążliwa dla mieszkańców. Na terenie powiatu leży część popularnego Jeziora Gopło, które jest tu ważnym terenem rekreacyjnym. Infrastruktura społeczna powiatu jest dostosowana do liczby mieszkańców. O ich zdrowie dbają lekarze z ok. 10 przychodni oraz szeregu prywatnych gabinetów. Znajduje się tu ponad 60 szkół różnego szczebla. Jest tu również muzeum, działają ośrodki kultury i sportu, a zakupy można robić w popularnych marketach. Powiat cieszy się doskonałym położeniem. Biegną tędy trzy drogi krajowe oraz 7 dróg wojewódzkich, a w niedalekiej odległości znajdują się duże miasta, jak Bydgoszcz czy Toruń.

Komunikacja

Powiat inowrocławski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 15, 25 i 62. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 246, 251, 252, 255, 398, 399 i 412. Na terenie powiatu za komunikację publiczną odpowiadają linie autobusów PKS. Niespełna 50 km od centrum powiatu mieści się lotnisko w Bydgoszczy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Gniewkowo znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gniewkowie w odległości 250 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 250 m, Prywatne Przedszkole "Parowozik" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Gniewkowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek zdrowia w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Gniewkowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Gniewkowo w odległości 440 m znajduje się Boisko Gimnazjum nr 1.

Data publikacji: 25.08.2020

Data aktualizacji: 14.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie