Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 57,35 m² - numer C.18

Oferta archiwalna

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. KosocickaInwestycja: Apartamenty KosocickaDeweloper: Apartamenty Kosocicka 2

Cena: 493 210 zł brutto
8 600 zł/m² brutto

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Apartamenty Kosocicka lub inne propozycje na Bieżanowie-Prokocimiu

Apartamenty Kosocicka

5 zdjęć

Apartamenty Kosocicka

Najbliższe inwestycje

Cena:
493 210 zł
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
57,35 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
zachód, północ, południe

Atuty lokalizacji

Transport

Węzeł Wielicki - 40 m

Sklepy

Biedronka - 280 m

Edukacja

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 37 W KRAKOWIE - 580 m

Sport

Boisko - 500 m

Zdrowie

Przychodnia Lekarska "Diamed" - 280 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (58 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, własna kotłownia
Przyroda
informacja u dewelopera.
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
umowa rezerwacyjna na okres 14 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową
Przeczytaj więcej o inwestycji Apartamenty Kosocicka

Apartamenty Kosocika to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowej części Krakowa przy ul. Kosocickiej, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim charakteryzującej się dobrze rozwiniętą komunikacją miejską oraz doskonale rozplanowaną infrastrukturą drogową zapewniającą spokojny i bezproblemowy codzienny dojazd do miejsca pracy. Bliskość obwodnicy A4 pozwala na sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa. Niewielka odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu sprawia, że oferta może być atrakcyjna również pod kątem inwestycyjnym. Lokalizacja inwestycji posiada bliski dostęp do infrastruktury handlowo- usługowej i edukacyjnej.

W ramach inwestycji zrealizowanych zostanie 5 kameralnych, trzypiętrowych budynków o podwyższonym standardzie z windami. Projekt przewiduje łącznie 114 mieszkań o powierzchni od 27 m2 do 62 m2, o ciekawym układzie i dogodnym rozplanowaniu. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w indywidualną klimatyzację, a dla części mieszkań parterowych przewidziane zostały ogródki przydomowe. Budynki posiadać będą też podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi. W pierwszym budynku przewidziano także lokale usługowe. Na terenie osiedla znajdą się również zewnętrzne miejsca postojowe oraz plac zabaw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Kosocicka, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 16 podobnych nowych mieszkań.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu C.18
Apartamenty Kosocicka logo

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Kosocicka na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Kosocicka (8.2 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Apartamenty Kosocicka 2.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 114 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 33 oferty o powierzchni od 30 do 63 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Kosocicka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.18 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, północ, południe.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Kosocicka 2 przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 493 210 zł (8 600 zł/m²).

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Dodatkowe atuty Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon
Data publikacji: 02.09.2021
Data aktualizacji: 26.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: