Start City etap IV

5 zdjęć

Start City etap IV
Start City etap IV
Start City etap IV
Start City etap IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Start City etap IV dostępnych jest 67 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (28): cena 4 500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz indywidualne garaże.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 67 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 107 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 584 do 14 200 zł.

Opis płatności:

płatności zgodnie z postępem prac na budowie.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacji na miesiąc czasu z wpłatą kaucji w wysokości 20 000 zł (kaucja zwrotna w przypadku nie przystąpienia w terminie do podpisania umowy deweloperskiej).

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Start City etap IV znajduje się 38 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Inwestycja START CITY zlokalizowana przy ul. Republiki Korczakowskiej 21 to doskonałe miejsce dla osób poszukujących mieszkań w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji dzięki czemu będzie można bez problemu dotrzeć do szkoły, pracy, centrum. Jednocześnie położenie budynku w obszarze licznych terenów zielonych tj.: Park Jerzmanowskiego, Park Lilii Wenedy, Park Aleksandry stanowić będzie atut dla osób ceniących aktywny wypoczynek.

Z myślą zarówno o osobach poszukujących mieszkania na start, a także o rodzinach szukających komfortowego lokum, a także inwestorach w budynku zaprojektowaliśmy mieszkania o różnorodnej powierzchni od 39 m2 aż do 106 m2, każde z loggią lub tarasem.

Inwestycja Start City etap IV znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Republiki Korczakowskiej 21 (6.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa Deweloperska START.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Start City etap IV w sprzedaży jest 67 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 107 metrów kwadratowych , w cenie od 10 584 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Deweloperska START przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 28 komórek lokatorskich cena 4 500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Start City etap IV?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Start City etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Start City etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prokocim Szpital 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Start City etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Start City etap IV znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zaczarowana Planeta w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zaczarowana Planeta" w odległości 300 m, Zespół Szkół Społecznych nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Start City etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Start City etap IV w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.01.2023
Data aktualizacji: 22.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bieżanowie-Prokocimiu

Oferty na Bieżanowie-Prokocimiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: