Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Kosocicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kosocicka, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Kosocicka 2

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Kosocicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty KosocickaApartamenty Kosocicka

6 zdjęć

Apartamenty Kosocicka
Apartamenty Kosocicka
Apartamenty Kosocicka
Apartamenty Kosocicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (58 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Kosocicka logo

Apartamenty Kosocika to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowej części Krakowa przy ul. Kosocickiej, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim charakteryzującej się dobrze rozwiniętą komunikacją miejską oraz doskonale rozplanowaną infrastrukturą drogową zapewniającą spokojny i bezproblemowy codzienny dojazd do miejsca pracy. Bliskość obwodnicy A4 pozwala na sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa. Niewielka odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu sprawia, że oferta może być atrakcyjna również pod kątem inwestycyjnym. Lokalizacja inwestycji posiada bliski dostęp do infrastruktury handlowo- usługowej i edukacyjnej.

W ramach inwestycji zrealizowanych zostanie 5 kameralnych, trzypiętrowych budynków o podwyższonym standardzie z windami. Projekt przewiduje łącznie 114 mieszkań o powierzchni od 27 m2 do 62 m2, o ciekawym układzie i dogodnym rozplanowaniu. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w indywidualną klimatyzację, a dla części mieszkań parterowych przewidziane zostały ogródki przydomowe. Budynki posiadać będą też podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi. W pierwszym budynku przewidziano także lokale usługowe. Na terenie osiedla znajdą się również zewnętrzne miejsca postojowe oraz plac zabaw.

Inwestycja Apartamenty Kosocicka znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Kosocicka (8.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Apartamenty Kosocicka 2.

Inwestycja Apartamenty Kosocicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kosocicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Kosocicka 2 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (58 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kosocicka?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kosocicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1485 metrów od inwestycji Apartamenty Kosocicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bieżanów Drożdżownia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kosocicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kosocicka znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 216 m, przedszkole w odległości 243 m, Przedszkole "Pępuś świata" w odległości 252 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kosocicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska "Diamed" w odległości 284 m, Krakowska Poradnia Opieki Paliatywnej w odległości 528 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 778 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kosocicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Biedronka, w odległości 583 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 625 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kosocicka w odległości 523 m znajduje się Klub Sportowy Baszta, w odległości 533 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 554 m znajduje się Klub Sportowy Baszta.

Data publikacji: 29.06.2021
Data aktualizacji: 31.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023