Mińska 63

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSyrena Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mińska 63 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U5
66,92 m²
Parter
U6
66,81 m²
Parter
U7
102,31 m²
Parter
U8
67,1 m²
Parter
U9
67,21 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Mińska 63 powstanie w rozwijającej się części praskiego Kamionka w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej. Kamionek to dzielnica częściowo poprzemysłowa, z zachowaną przedwojenną zabudową, zawsze pachnąca czekoladą, która staje się miejscem, gdzie każdy może żyć komfortowo.W inwestycji zaprojektowano 156 mieszkań, 4 lokale usługowe i 5 lokali biurowych.Mińska 63 to inwestycja, w której każdy Klient znajdzie mieszkanie spełniające Jego oczekiwania.- mieszkania od 27 m2 do 102 m2- mieszkania z ogródkami do 138 m2- mieszkania z dużymi tarasami oraz balkonami- w wielu mieszkaniach widne kuchnie

Inwestycja Mińska 63 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Syrena Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Mińska 63 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mińska 63 pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 67 do 102 metrów kwadratowych.

Deweloper Syrena Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 67 do 102 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mińska 63

Położenie inwestycji zapewnia: - wygodne połączenie z innymi dzielnicami autem i komunikacją miejską, - codzienne spacery lub jogging w Parku Skaryszewskim, - mozliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych (Teatr Powszechny, Studio Teatralne Koło, Sinfonia Varsovia) I sportowych (Stadiona Narodowy), Mieszkańcy w okolicy znajdą ulubione restauracje, szkoły lub przedszkola dla dzieci, a latem mogą wziąć udział w “Potańcówkach na Grochowskiej” organizowanych przez Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mińska 63 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Mińska 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mińska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 63 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mińska 63 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 290 m, Lecznica Alcor - Medycyna Ogólna w odległości 370 m, Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mińska 63 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 63 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2018

Data aktualizacji: 22.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie