Mińska 63

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Syrena Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mińska 63 dostępnych jest 9 ofert

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U1 73 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U2 98 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U3 98 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U4 153 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U5 67 m2Parter
U6 68 m2Parter
U7 103 m2Parter
U8 68 m2Parter
U9 68 m2Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Mińska 63 powstanie w rozwijającej się części praskiego Kamionka w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej. Kamionek to dzielnica częściowo poprzemysłowa, z zachowaną przedwojenną zabudową, zawsze pachnąca czekoladą, która staje się miejscem, gdzie każdy może żyć komfortowo.W inwestycji zaprojektowano 156 mieszkań, 4 lokale usługowe i 5 lokali biurowych.Mińska 63 to inwestycja, w której każdy Klient znajdzie mieszkanie spełniające Jego oczekiwania.- mieszkania od 27 m2 do 102 m2- mieszkania z ogródkami do 138 m2- mieszkania z dużymi tarasami oraz balkonami- w wielu mieszkaniach widne kuchnie

Inwestycja Mińska 63 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Syrena Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Mińska 63 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mińska 63 pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 67 do 153 metrów kwadratowych.

Deweloper Syrena Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 67 do 153 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mińska 63

Położenie inwestycji zapewnia: - wygodne połączenie z innymi dzielnicami autem i komunikacją miejską, - codzienne spacery lub jogging w Parku Skaryszewskim, - mozliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych (Teatr Powszechny, Studio Teatralne Koło, Sinfonia Varsovia) I sportowych (Stadiona Narodowy), Mieszkańcy w okolicy znajdą ulubione restauracje, szkoły lub przedszkola dla dzieci, a latem mogą wziąć udział w “Potańcówkach na Grochowskiej” organizowanych przez Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Mińska 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mińska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 63 znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 300m, Przedszkole nr 166 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się PRO SPORT OPTYK, w odległości 350 m znajduje się Medycyna Estetyczna dr n.med. Marta Skoczylas-Pietrzyk, w odległości 350 m znajduje się Alcor Prywatna Lecznica.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Neon Muzeum, w odległości 150 m znajduje się D35 S.A. Integrated Cinema Services, w odległości 150 m znajduje się Soho Factory.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 700 m znajduje się Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, w odległości 700 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 12.04.2018

Data aktualizacji: 17.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie