Osiedle Natura - Etap 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Soffia Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natura - Etap 2 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
37
4
75 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
42
4
110 m²
Parter
43
4
110 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
46
4
110 m²
Parter
51
4
110 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
54
4
110 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Natura to Twoje miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie.Realizacja inwestycji od początku opierała się na idei stworzenia w pobliżu Warszawy (zaledwie 200 metrów od granicy miasta) osiedla, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu, zapewni mieszkańcom możliwość życia w zgodzie z naturą. Nie chodzi tu jednak jedynie o zieleń otaczającą zewsząd niskie jednorodzinne budynki a przede wszystkim o wykorzystanie wysokiej jakości, energooszczędnych elementów wykończenia czy zastosowanie rekuperacji z możliwością odzyskiwania ciepła, które to rozwiązania pozwolą na efektywne wykorzystanie potencjału jaki dają oferowane mieszkania i segmenty.Osiedle Natura zostało ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają zagwarantowane właściwe przeznaczenie i zagospodarowanie obszaru osiedla.Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.Na terenie osiedla znajdą się też miejsca parkingowe dla gości, przestrzeń na dwa place zabaw oraz mnóstwo zieleni, która sprawi, że każdy poczuje tu bliskość z naturą.

Inwestycja Osiedle Natura - Etap 2 znajduje się w Zgorzale, ul. Gogolińska (0.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Soffia Development.

Inwestycja Osiedle Natura - Etap 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natura - Etap 2 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 75 do 110 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 110 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Soffia Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaże.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 75 do 110 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Natura - Etap 2

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 800 metrów od inwestycji Osiedle Natura - Etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS.KWIATOWA 02 (NOWA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Natura - Etap 2 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Maluszkowo w odległości 700m, Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle w odległości 800m, CEIS - Centrum Edukacji I Sportu w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się MAKRODENT, w odległości 950 m znajduje się Pakulska-Mutrynowska Joanna, lek. med. Spec. II stopnia chorób wewn., w odległości 1100 m znajduje się Ośrodek Zdrowia Edmed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Gminna Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się TC Poland.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie