Bułgarska 59

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SJM Apartments Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Bułgarska 59

Najbliższe inwestycje

 • Ptasia 20(0.5 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 284/m2
  Ptasia 20
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 33 - 94 m2
  ATAL S.A.
 • Marcelinove(0.5 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Wałbrzyska 5 (4.5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 050 netto/m2
  Marcelinove
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 30 - 405 m2
  Konimpex-Invest
 • Smoluchowskiego 3(1.5 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Smoluchowskiego 3 (5.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 098/m2
  Smoluchowskiego 3
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 46 - 78 m2
  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

W budynkach na poziomie parteru zlokalizowano funkcje handlowo-usługowe. Powierzchnia, która przewidziana jest na ten cel obejmuje ponad 1156m2. Zaprojektowano w niej 8 lokali o metrażach od 61m2 do ponad 200m2. Na życzenie klienta lokale mogą być również połączone w większe.Z uwagi spore rozmiary kompleksu mieszkaniowego oraz bardzo dobrą lokalizację lokali (ulica Bułgarska, Poznań), potencjalni nabywcy mogą liczyć na duży obrót generowany przez lokatorów i przyjezdnych z najbliższej okolicy. Lokale użytkowe idealnie nadają się na wykorzystanie jako sklepy spożywcze, place zabaw dla dzieci, przedszkola, czy żłobki jak również na wszelkiego rodzaju działalność usługową taką jak bank, salon kosmetyczny czy gabinet stomatologiczny.Wszystkie powierzchnie posiadają wejście bezpośrednio z poziomu parteru i są mocno doświetlone dużymi szklanymi witrynami. Jakość wyposażenia lokali oraz reprezentacyjne wnętrza sprawiają, że jest to bardzo dobra inwestycja.

Inwestycja Bułgarska 59 znajduje się na Ławicy, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera SJM Apartments Sp. z o.o..

Inwestycja Bułgarska 59 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach posiadających 16 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bułgarska 59 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 59 do 190 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (364 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (89 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (364 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (89 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bułgarska 59

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 1100 metrów od inwestycji Bułgarska 59 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Węgorka (1:WEGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w odległości 150m, Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w odległości 150m, Technikum Uzupełniające nr 3 dla Dorosłych w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się SOWIŃSKI J., PROF. DR HAB. SPEC. CHORÓB WEWN. GABINET LEKARSKI, w odległości 550 m znajduje się MEDIC. SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE, w odległości 600 m znajduje się GRUNWALDZKA. APTEKA. KORPAL M., MGR FARM..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 50 m znajduje się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Biblioteka, w odległości 150 m znajduje się GALERY, w odległości 300 m znajduje się Bułgarska 19.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY, w odległości 350 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 900 m znajduje się Korty hotelu Mat's.

Data publikacji: 09.02.2017

Data aktualizacji: 19.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie