Fama Jeżyce etap 3

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Henryka Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Fama Jeżyce etap 3

8 zdjęć

Fama Jeżyce etap 3
Fama Jeżyce etap 3
Fama Jeżyce etap 3
Fama Jeżyce etap 3

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

42 - 119/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Główny - 1593 m

Przystanek Tramwajowy - 197 m

Przystanek Autobusowy - 422 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek medycznych, 34 placówki edukacyjne, 81 kawiarni i restauracji, 64 sklepy, 39 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (370 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 42 do 119 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Poznaj inwestycję Fama Jeżyce

Inwestycja Fama Jeżyce to jedna z największych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc. Na niemal 8-hektarowym terenie po dawnej Wiepofamie stanie osiedle, które z pewnością wzbogaci zachodzące tu od kilku lat zmiany.

W pierwszym etapie projekt obejmował budowę dwóch 7-piętrowych budynków, w ramach których powstało 251 mieszkań. Etap ten został zrealizowany grudniu 2021r..

Aktualnie w sprzedaży jest już trzeci etap inwestycji. Wybierać można między większym budynkiem o dużej różnorodności mieszkań oraz mniejszym, odpowiednim dla osób ceniących sobie kameralność i podwyższony standard wykończenia. Łączna liczba mieszkań dla tego etapu wynosi 369, a jego termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2023 r..

Mieszkania w inwestycji Fama Jeżyce posiadają zróżnicowane metraże, jednak każdy wyróżnia się nowoczesnością i funkcjonalnością. Osiedle ma łączyć w sobie komfort prywatności w lokalach oraz atrakcyjnie zagospodarowane obszary wspólne. Teren inwestycji zostanie wypełniony skwerami, atrakcyjnym placem oraz deptakiem z miejscem do wypoczynku i rekreacji.

Na dziedzińcu nie zabraknie siedzisk, ławek i drewnianych leżanek w otoczeniu oryginalnie zaprojektowanej zieleni. Zmotoryzowani mieszkańcy w inwestycji Fama Jeżyce będą mieć do dyspozycji podziemną hale garażową, a fani jednośladów boksy rowerowe, stojaki. W inwestycji Fama Jeżyce znajdzie się również stacja WIFI z ładowarką do telefonu komórkowego. W okolicy inwestycji Fama Jeżyce znajduje się urokliwy Park Sołacki i Jezioro Rusałka. Do niezwykle atrakcyjnego Starego Rynku w Poznaniu można dotrzeć rowerem zaledwie w 10 minut. Lokalizacja inwestycji Fama Jeżyce zapewnia również dostęp do żłobków, przedszkoli, szkół i uczelni.

Inwestycja Fama Jeżyce etap 3 znajduje się na Jeżycach, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego (2.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce etap 3 w sprzedaży jest 5 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 42 do 119 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Monday Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fama Jeżyce etap 3?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fama Jeżyce etap 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1593 metrów od inwestycji Fama Jeżyce etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fama Jeżyce etap 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce etap 3 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 181 m, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w odległości 181 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fama Jeżyce etap 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stom-Lab w odległości 460 m, Bamberski Dwór w odległości 487 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 707 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fama Jeżyce etap 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 161 m znajduje się Biedronka, w odległości 201 m znajduje się Żabka, w odległości 259 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce etap 3 w odległości 215 m znajduje się boisko / kort, w odległości 325 m znajduje się boisko / kort, w odległości 335 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.02.2023
Data aktualizacji: 30.01.2024
Monday Development Sp. z o.o. logo

Monday Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Dąbrowskiego 81/85, Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 12:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: