Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47,6 m² - numer B3-193

4.77% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Czyżyny, ul. LemaInwestycja: Solaris Park etap IIDeweloper: Semaco

Cena: 623 560 zł brutto
Solaris Park etap II

14 zdjęć

Solaris Park etap II
Cena:
623 560 zł
Termin oddania:
3 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
47,6 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
północ, południe
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
1 miesiąc, 15.000 opłata rezerwacyjna
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Solaris Park etap II

Transport

TAURON Arena Kraków Wieczysta - 250 m

Sklepy

Piekarnia - cukiernia "Złoty kłos" - 200 m

Edukacja

Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 - 220 m

Sport

Boisko - 330 m

Zdrowie

Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk - 240 m

Blisko ścisłego centrum Krakowa, a jednak w bardzo spokojnej okolicy, pozwalającej na odpoczynek od miejskiego zgiełku. To właśnie charakteryzuje inwestycję Solaris Park. Osiedle zostanie zlokalizowane przy ulicy Stanisława Lema w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz w pobliżu Stawu Dąbskiego. Lokalizacja Solaris Park pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczenie się do centrum miasta, dzięki okolicznym węzłom komunikacyjnym. Z pewnością inwestycja przypadnie do gustu zarówno tym, ceniącym uroki miejskiego życia, jak i tym, szukającym ciszy, spokoju i miejsc rekreacji. • Rynek Główny – 4,5 km, 13 minut samochodem • pętla tramwajowa TAURON Arena Kraków Wieczysta – 500 m, 5 minut pieszo • Park Lotników Polskich – 20 m, 1 minuta pieszo • Galeria M1 Kraków – 800 m, 11 minut pieszo • Galeria Plaza Kraków – 550 m, 7 minut pieszo • Lidl – 1 km, 13 minut pieszo, 3 minuty samochodem • AWF – 1,5 km, 19 minut pieszo • Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej – 1,5 km, 19 minut pieszo • Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego – 900 m, 12 minut pieszo • szkoła podstawowa – 750 m, 10 minut pieszo • przedszkole – 600 m, 8 minut pieszo • restauracja – 450 m, 5 minut pieszo

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Solaris Park etap II logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Solaris Park etap II na Czyżynach, ul. Lema (3.1 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Semaco.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 245 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 242 oferty o powierzchni od 35 do 112 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Solaris Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3-193 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Semaco przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 623 560 zł (13 100 zł/m²).

Opis Inwestycji

Solaris Park to idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdziesz w niej małe, funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania rodzinne. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również wygodne miejsca parkingowe, stacje ładowania samochodów, rowerownia wewnętrzną i zewnętrzną i obszerne komórki lokatorskie. Oprócz tego przewidzieliśmy stworzenie Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Strefa Mieszkańca będzie podzielona na część coworkingową i część bawialną z wewnętrznym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe.

Mieszkańcy do swej dyspozycji będą mieli także zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a o ich bezpieczeństwo będzie zagwarantowane przez monitoring i portiernię. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy będą mieli idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak staw i plaża wokół niego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Solaris Park etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 118 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 08.06.2021
Data aktualizacji: 22.09.2021
Solaris Park etap II logo

Urszula Syrek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Saska 9/6, Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: