Solaris Park etap II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Lema, oferowane bezpośrednio przez Semaco

Kraków, Czyżyny, ul. Lema
Ceny od: 12 200 zł brutto/m2
Solaris Park etap II

14 zdjęć

Solaris Park etap II
Solaris Park etap II
Solaris Park etap II
Solaris Park etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Solaris Park etap II dostępnych jest 169 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Opis Inwestycji

Solaris Park etap II logo

Solaris Park to idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdziesz w niej małe, funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania rodzinne. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również wygodne miejsca parkingowe, stacje ładowania samochodów, rowerownia wewnętrzną i zewnętrzną i obszerne komórki lokatorskie. Oprócz tego przewidzieliśmy stworzenie Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Strefa Mieszkańca będzie podzielona na część coworkingową i część bawialną z wewnętrznym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe.

Mieszkańcy do swej dyspozycji będą mieli także zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a o ich bezpieczeństwo będzie zagwarantowane przez monitoring i portiernię. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy będą mieli idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak staw i plaża wokół niego.

Inwestycja Solaris Park etap II znajduje się na Czyżynach, ul. Lema (3.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Semaco.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 245 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Solaris Park etap II w sprzedaży jest 169 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 112 metrów kwadratowych, w cenie od 12 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 52 m2 w cenie od 478 720 zł (94 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 70 m2 w cenie od 692 244 zł (59 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 112 m2 w cenie od 932 180 zł (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Semaco przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 245 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 169 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 35 do 112 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 478 720 do 2 075 330 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 200 do 19 000 zł.
Opis płatności:
15% przy podpisaniu umowy + raty.
Warunki rezerwacji:
1 miesiąc, 15.000 opłata rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Solaris Park etap II znajdują się 94 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Blisko ścisłego centrum Krakowa, a jednak w bardzo spokojnej okolicy, pozwalającej na odpoczynek od miejskiego zgiełku. To właśnie charakteryzuje inwestycję Solaris Park. Osiedle zostanie zlokalizowane przy ulicy Stanisława Lema w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz w pobliżu Stawu Dąbskiego. Lokalizacja Solaris Park pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczenie się do centrum miasta, dzięki okolicznym węzłom komunikacyjnym. Z pewnością inwestycja przypadnie do gustu zarówno tym, ceniącym uroki miejskiego życia, jak i tym, szukającym ciszy, spokoju i miejsc rekreacji. • Rynek Główny – 4,5 km, 13 minut samochodem • pętla tramwajowa TAURON Arena Kraków Wieczysta – 500 m, 5 minut pieszo • Park Lotników Polskich – 20 m, 1 minuta pieszo • Galeria M1 Kraków – 800 m, 11 minut pieszo • Galeria Plaza Kraków – 550 m, 7 minut pieszo • Lidl – 1 km, 13 minut pieszo, 3 minuty samochodem • AWF – 1,5 km, 19 minut pieszo • Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej – 1,5 km, 19 minut pieszo • Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego – 900 m, 12 minut pieszo • szkoła podstawowa – 750 m, 10 minut pieszo • przedszkole – 600 m, 8 minut pieszo • restauracja – 450 m, 5 minut pieszo

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solaris Park etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solaris Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Solaris Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków Wieczysta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solaris Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solaris Park etap II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie w odległości 480 m, Zespół Szkół Nr 1 w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solaris Park etap II w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Skatepark, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.06.2021
Data aktualizacji: 17.11.2021
Solaris Park etap II logo

Urszula Syrek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Saska 9/6, Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: