Nova Królikarnia

Domy

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 11 876 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Nova Królikarnia dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
3-S1
4
224,82 m²
-
3-S2
4
207,72 m²
-
3-S8
4
216,65 m²
-
3-S12
4
202,13 m²
-
3-S13
4
207,67 m²
-
3-S14
4
207,57 m²
-
3-S15
4
219,98 m²
-
3-S18
4
217,62 m²
-

Oferty specjalne

 • Promocja

  Domy w prywatnym parku na Mokotowie

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

To drugi etap domów inwestycji Nova Królikarnia- najbardziej prestiżowego projektu w portfolio firmy Ronson. Największym atutem tego osiedla jest jego lokalizacja. Domy znajdują się u podnóża skarpy Mokotowskiej w willowej części Starego Mokotowa. To co wyróżnia to miejsce to cisza, bezpośrednie sąsiedztwo parku, doskonałe możliwości komunikacyjne, a także prestiż okolicy.W pobliżu mieści się Rezydencja Ambasadora USA, park Królikarnia, domy wielu znanych osób ze świata kultury i biznesu, korty tenisowe warszawianka. Spacerem w ciągu 10 min dostaniemy się do komunikacji tramwajowej, autobusowej oraz metra Wilanowska. Dom znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.NOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ DO ELASTYCZNEJ ARANŻACJI.Domy będą oddane w stanie surowym co umożliwia na tym etapie ich elastyczną aranżację. Składają się z 3 kondygnacji. Charakteryzują się ogromnymi oknami od podłogi do sufitu zapewniającymi dużą ilość światła i piękny widok na wszechogarniającą przyrodę. Każdy dom posiada przestronny salon 3 m wysoki z wyjściem do ogrodu o powierzchni do 400 m2. Poszczególne typy domów różnią się rozkładem sypialni, ilością łazienek i garderób dlatego zachęcamy do obejrzenia poszczególnych planów. Każdy dom posiada w cenie dwustanowiskowy garaż ze stacją ładowania samochodów elektrycznych i pakiet rozwiązań inteligentnego domu typu Smart Home.Zapraszamy do obejrzenia inwestycji. Biuro na terenie inwestycji czynne jest 6 dni w tygodniu.

Inwestycja Nova Królikarnia znajduje się na Stegnach, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Nova Królikarnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 24 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nova Królikarnia pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchniach od 202 do 225 metrów kwadratowych w cenie od 2 467 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 202 do 225 m2 w cenie od 2 467 000 zł (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 202 do 225 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 2 467 000 do 3 476 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 876 do 16 044 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nova Królikarnia

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Królikarnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Nova Królikarnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warneńska 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Królikarnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 17.07.2017

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie