Dębowy Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRehouse Development sp. z o.o. S.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 938 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Podmiejska 20(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Podmiejska 20 (3.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 990 brutto/m2
  Podmiejska 20
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 49 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Fortes Deweloper
 • Strażacka 40(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Strażacka 40 (3.8 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 900/m2
  Strażacka 40
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 35 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Invest Development Sp. z o.o.
 • Kwiatkowskiego Park(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. E.Kwiatkowskiego (4.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Kwiatkowskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 37 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DK BROKERS Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dębowy Park

Kameralna i zaciszna okolica, skąd można szybko dostać się do centrum miasta. W pobliżu jest dużo terenów rekreacyjnych: żwirownia, trasy i szlaki rowerowe (Green Vello) oraz piesze. Jeśli szukasz miejsca wypoczynku i relaksu - to niedaleko znajduje się Przylasek.Bardzo dobra lokalizacja inwestycji zauważona przez młode małżeństwa, singli jak i osoby, które chcą zainwestować kapitał w nową nieruchomość na wynajem.Dębowy Park powstaje w ustronnej części Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka przy ul. Miłej, komfortowo oddalonej od miejskiego zgiełku. Dobra lokalizacja osiedla, w sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych, umożliwi jego mieszkańcom szybki dojazd do innych części Rzeszowa, bez konieczności tracenia cennego czasu w korkach. Mieszkanie w Dębowym Parku to sposób na harmonijne życie, chwilę wytchnienia od codziennego pędu bez konieczności rezygnacji z wielkomiejskich atrakcji.Dębowy Park położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od rzeszowskiego rynku, a w najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie.Wszystko to, co potrzebne do wygodnego, komfortowego życia, tutaj jest dosłownie w zasięgu wzroku.Dopracowane do ostatniego szczegółu osiedle, odznaczające się wysoką jakością i solidnością wykonania, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dębowy Park powstał z myślą o tych, dla których szczególnie ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a komfortowym odpoczynkiem.Osiedle Dębowy Park to elegancka architektura, inspirowana wielkomiejskim stylem, harmonijnie komponuje się z otaczającą je bujną zielenią. Naturalistyczna zieleń nie tylko sprzyja odpoczynkowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale również nieustannie podnosi komfort życia mieszkańców.

Inwestycja Dębowy Park znajduje się w Rzeszowie, ul. Miła (4.4 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Rehouse Development sp. z o.o. S.K..

Inwestycja Dębowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dębowy Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 52 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rehouse Development sp. z o.o. S.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Informacji udziela biuro sprzedaży dewelopera
Dach
płaski
Stolarka okienna
okna trzyszybowe
Parapety wewnętrzne
parapety aglomarmur
Instalacje
elektryczna sanitarna gazowa
Ogrzewanie
piec dwu-funkcyjny gazowy
Wentylacja
tak
Wyposażenie łazienki
kaloryfer drabinkowy
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dębowy Park

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Dębowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miła Dom Kultury 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 w odległości 240 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 9 w odległości 240 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Park w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2017

Data aktualizacji: 24.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie