Panorama Kwiatkowskiego

Mieszkania na sprzedaż ul. Kwiatkowskiego, oferowane bezpośrednio przez NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego

16 zdjęć

Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego dostępnych jest 177 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Panorama Kwiatkowskiego - najnowsza propozycja mieszkaniowa Rzeszowa.

Osiedle powstanie na działce zlokalizowanej przy ul. Kwiatkowskiego bezpośrednio przy Żwirowni i będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Rzeszowie - przynajmniej pod względem atrakcji, roślinności i zagospodarowania terenu.

To chyba pierwsza inwestycja w Rzeszowie, która ma zaplanowane nasadzenie ponad 100 różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew w postaci łąk kwietnych. Dodatkowo wprowadzone zostaną atrakcje przyjazne zarówno dla ludzi jak i zwierząt w tym m.in plac do uprawiania jogi, wybieg dla psów, czy stoliki szachowe na świeżym powietrzu.

Panorama Kwiatkowskiego będzie projektem skierowanym przede wszystkim na zdrowy, nowoczesny styl życia, dlatego na osiedlu poza wcześniej wspomnianymi zostały zaplanowane także:

• Plaża przy osiedlu, czyli coś czego jeszcze na rzeszowskim rynku inwestycji nie było. Będziecie mogli poczuć się na własnym osiedlu jak na wczasach.

• Deptak spacerowy przy brzegu, czyli chwila ciszy i wytchnienia na wyciągnięcie ręki.

• Strefa relaksu i leżakowania wyposażona w hamaki i leżaki - tutaj każdy odpocznie i zrelaksuje się po ciężkim dniu pracy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.

• Mini port dla łódek i kajaków, czyli kolejna nowość, której nie znajdziecie na żadnym innym osiedlu.

• Miejsce do fitnessu/jogi - ostatnio bardzo popularna forma ćwiczeń i relaksu. Już nie będziecie musieli się martwić zamknięciem Waszego ulubionego studia do jogi. Będziecie mogli ćwiczyć o każdej godzinie i porze dnia na świeżym powietrzu.

• Place zabaw dla dzieci - drewniane solidne konstrukcje, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzin z dziećmi.

• Wybieg dla psów - z pewnością wszyscy właściciele czworonogów będą wdzięczni za to udogodnienie.

Inwestycja Panorama Kwiatkowskiego znajduje się w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (3.3 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o..

Inwestycja Panorama Kwiatkowskiego jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 177 nowych mieszkań. Budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego pozostało na sprzedaż 177 mieszkań o powierzchniach od 35 do 90 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 52 m2 (47 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 45 do 73 m2 (107 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 86 m2 (21 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 83 do 90 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 177 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 177 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 35 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Panorama Kwiatkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwiatkowskiego 08.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna SOLIS RADIUS w Rzeszowie w odległości 380 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SOLIS RADIUS w Rzeszowie w odległości 380 m, Przedszkole Logopedyczne Gadułka w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Kwiatkowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Słoneczko, w odległości 490 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 20.04.2021
Data aktualizacji: 17.05.2021
NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. logo

NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. al. Powstańców Warszawy 34/U1 35-329 Rzeszów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: