Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 33,59 m² - numer D95

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 4D-EInwestycja: Osiedle Impresja 2Deweloper: Red Co.

Osiedle Impresja 2

8 zdjęć

Osiedle Impresja 2
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
33,59 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Impresja 2

Transport

Powst.Warszawy / Szpital Woj. - 130 m

Sklepy

Rogal - 180 m

Sport

Boisko - 210 m

Zdrowie

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - 190 m

Znakomita lokalizacja “Osiedla Impresja 2” zapewnia mieszkańcom wygodę i komfort. Bliskość ścisłego centrum Bydgoszczy pozwala w nieskrępowany sposób korzystać z pełnej oferty miasta. Osiedle, dzięki sieci tramwajowej i autobusowej jest doskonale skomunikowane. Otaczające inwestycję tereny zielone niosą ze sobą spokój i wytchnienie. Oddalony zaledwie o kilka minut Park Miejski w Myślęcinku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dzięki wypracowanemu balansowi “Osiedle Impresja 2” to krok w kierunku harmonizacji życia, w którym nowoczesność i produktywność równoważone są przez kojące działanie natury.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
Red Co. logo

W sprzedaży 233 nieruchomości w 3 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 9 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Impresja 2 w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 4D-E (2.3 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez Red Co.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 280 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 210 ofert o powierzchni od 31 do 93 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Osiedle Impresja 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D95 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Red Co. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone5 parków w okolicy
Pow. dodatkoweBalkon

“Osiedle Impresja 2” jest kontynuacją dwuetapowej, pozytywnie przyjętej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy, na obszarze zajmowanym niegdyś przez stadion klubu Brda.

Na inwestycję składają się dwa, wielorodzinne budynki mieszkaniowe, które dzięki konsekwentnie zastosowanej kolorystyce doskonale pasują do sąsiadującego z nimi “Osiedla Impresja”. Całość dopełnia zaaranżowany obszar kojącej zieleni.

“Osiedle Impresja 2” jest zwieńczeniem dwuetapowej inwestycji. Do czterech budynków mieszkalnych “Osiedla Impresja” dołączają dwa nowe, sześciopiętrowe obiekty. Obydwa powstają na bazie litery L, a na przestrzeń między nimi składają się zaaranżowane tereny zielone. Szeroka oferta 280 mieszkań jest bardzo zróżnicowana, od kawalerek po przeszło stu metrowe apartamenty. W celu zwiększenia komfortu i satysfakcji mieszkańców “Osiedla Impresja 2”, inwestycja obejmuje dwupoziomowe, podziemne przestrzenie parkingowe.

Przy realizacji inwestycji RED Co. kontynuuje założone cele: kładzie nacisk na rozwiązania najwyższej klasy. Podwyższony standard elewacji i balustrady ze stali nierdzewnej zapewniają budynkom trwałość i długowieczność. Duże okna sprawiają, że przestrzenie mieszkalne są jasne i ciepłe. Nowoczesna, ponadczasowa architektura spaja nasz projekt. “Osiedle Impresja 2” jest miejscem, w którym chce się zamieszkać.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Impresja 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 02.09.2019
Data aktualizacji: 08.12.2021
Red Co. logo

Red Co.

Tomasz Ziętek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców Warszawy 4; 85-681 Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: