Industria etap E

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Moderator

Bydgoszcz, ul. Pomorska 81

Industria etap E

5 zdjęć

Industria etap E
Industria etap E
Industria etap E
Industria etap E
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

25 - 63/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Główna - 1080 m

Przystanek Tramwajowy - 499 m

Przystanek Autobusowy - 261 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 24 kawiarnie i restauracje, 38 sklepów, 13 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 56 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

HARMONOGRAM OBEJMUJE 7 TRANSZ

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna 14 dniowa - wpłata 1%

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Industria etap E znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Industria to dowód na obecność w Bydgoszczy europejskich trendów przywracania miastu terenów poprzemysłowych. Osiedle historycznie położone jest na bydgoskim Bocianowie, ale ze względu na rozległy obszar, znaczna jego część identyfikowana jest jako Bydgoszcz śródmieście. Loftowy charakter i spójna architektura to oryginalne cechy nowej inwestycji Grupy Moderator.

Bydgoszcz to miasto z tradycjami przemysłowymi. Jednak postępujące zmiany gospodarcze spowodowały, że zlikwidowano lub przeniesiono na peryferie, położone w śródmieściu instytucje oraz przedsiębiorstwa. Bydgoszcz przez dziesięciolecia związana była z koleją. Królewska Dyrekcja Kolejowa parcelę przy ulicy Rycerskiej, gdzie powstaje 2 etap osiedla Industria, kupiła w 1907 roku. Budynek dworca towarowego powstał w 1912 roku. Przez lata służył kolejarzom i pracownikom Urzędu Celnego. Potem niszczał i ulegał postępującej dewastacji. Po zakupie terenu przez Grupę Moderator, stał się częścią odważnego projektu rewitalizacji prawie 5 hektarów w śródmieściu.

Bydgoszcz Bocianowo, przez lata zaniedbywane, dzięki Gminnemu Programowi Rewitalizacji i zaangażowaniu prywatnego biznesu, przechodzi metamorfozę i odzyskuje dawny ład przestrzenny. Osiedle Industria ma w tym procesie swój znaczący udział. Bydgoszcz Bocianowo to siedziba przemysłów kreatywnych, miejsce chętnie wybierane przez artystów i rzemieślników.

Inwestycja Industria etap E znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pomorska 81 (1.4 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Grupa Moderator.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Industria etap E w sprzedaży jest 56 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Moderator przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Industria etap E?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Industria etap E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1080 metrów od inwestycji Industria etap E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Industria etap E znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Industria etap E znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" w odległości 122 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w odległości 203 m, szkoła w odległości 228 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Industria etap E jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gastromed-Ikar Sp. z o.o. w odległości 279 m, Gastromed-Ikar Sp. z o.o. w odległości 302 m, 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 519 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Industria etap E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Lidl, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 397 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Industria etap E w odległości 199 m znajduje się Orlik, w odległości 201 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe "Spider", w odległości 223 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 23.02.2024
Grupa Moderator logo

Grupa Moderator

Adres biura sprzedaży:

ul. Focha 12 85-070 Bydgoszcz

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: