Osiedle Primo etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Tramwajowa, oferowane bezpośrednio przez

PROFBUD

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Tramwajowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 999 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Primo etap III

3 zdjęcia

Osiedle Primo etap III
Osiedle Primo etap III
Osiedle Primo etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 370 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc) : zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Można urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą. Można zrobić wszystko, by nią zostać. Można podążać jej śladem lub samemu zająć miejsce na pierwszym planie. Niektóre role wyznacza nam życie, inne powinniśmy napisać sobie sami.

III etap Osiedla Primo – to kontynuacja pierwszoplanowego wyboru na mapie zrewitalizowanego Nowego Centrum Łodzi. To tu przecinają się ścieżki ambitnych, twórczych indywidualistów i osób, które w sercu miasta, przy ul. Tramwajowej, chcą dla nich stworzyć unikalną przestrzeń do życia. Wszechobecny duch świata filmu i prowadzone tu przedsięwzięcia dają gwarancję, że okolica nie przestanie tętnić życiem, a każdy kto zdecyduje się tu zamieszkać, ma szansę znaleźć się w centrum niezwykłych wydarzeń, jakich dostarcza to miasto.

Projektując Osiedle Primo priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Forma przestrzenna budynku, podobnie jak poprzednie etapy inwestycji, ma na celu oddać historyczny styl zabudowy pierzejowej. Poprzez zastosowanie pionowych podziałów elewacji o zmiennej wysokości i wycofanie pasów loggii, pragniemy odtworzyć styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.

Wyróżnikiem III etapu Osiedla Primo są mieszkania na parterze o wysokości nawet 3,7 m z przynależnymi do nich ogródkami od strony patio. Dodatkowo, na najwyższych kondygnacjach zaplanowane są mieszkania typu penthouse. Część z nich będzie wyposażona w tarasy na dachu, skąd w otoczeniu zieleni będzie można się zrelaksować, podziwiając panoramę miasta.

Inwestycja Osiedle Primo etap III znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Tramwajowa (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez PROFBUD.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Primo etap III?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Primo etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 437 metrów od inwestycji Osiedle Primo etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Primo etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo etap III znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 115 m, Uniwersytet Łódzki w odległości 144 m, Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 192 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Primo etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Arkadiusz Błaszczyk w odległości 509 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 568 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 577 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Primo etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 278 m znajduje się Żabka, w odległości 307 m znajduje się Żabka, w odległości 365 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo etap III w odległości 557 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 585 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 649 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 01.03.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: