2 Potoki

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Guderskiego, oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Guderskiego 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

2 Potoki

5 zdjęć

2 Potoki
2 Potoki
2 Potoki
2 Potoki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Havlove
  od: 7 872 zł/m2

  Osiedle Havlove

  DOMESTA Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk
  Al. Vaclava Havla
  4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 272 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle 2 Potoki zlokalizowane jest w południowej części Gdańska , w otoczeniu wzgórz oraz terenów rekreacyjno-spacerowych. Jego położenie stwarza doskonałe warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, czy przejażdżek rowerowych. Refleksyjny charakter miejsca podkreślają pobliskie stawy oraz potoki.

Kompleks 2 Potoki położony jest w bliskiej odległości obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz zaledwie 12 kilometrów od ścisłego Centrum Gdańska.

Dla komfortu mieszkańców przewidzieliśmy na terenie osiedla place zabaw, oraz zabezpieczające wjazd na osiedle szlabany. Starannie zaprojektowana architektura zieleni uzupełnia przyjazny i kameralny charakter całości osiedla.

W sąsiedztwie osiedla znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe i centra handlowe: Outlet Fashion House, Centrum Morskie z licznymi sklepami oraz, market Piotr i Paweł, czy centrum OBI.

2 Potoki to idealna inwestycja, gotowa do zamieszkania, położona w idealnym miejscu i na każdą kieszeń.

***Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej bogatej oferty - zapraszamy do czynnego 6 dni w tygodniu Pn. - Pt. 10:00 - 19:00 oraz Sb. 10:00 - 14:00 Biura Sprzedaży znajdującego się na terenie inwestycji na ul. Guderskiego 72/1. Zadzwoń: (58) 888 22 22, lub napisz: [email protected] Zapraszamy!***

Inwestycja 2 Potoki znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Guderskiego 72 (6.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja 2 Potoki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji 2 Potoki nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Polnord S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 2 Potoki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji 2 Potoki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji 2 Potoki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rębowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 2 Potoki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 2 Potoki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Małe Lwy Jasień w odległości 70 m, "Baśniowa Akademia" Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 2 Potoki w odległości 360 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 460 m znajduje się Tiger Gym.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: