Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 48,96 m² - numer 59

3.54% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Wielicka 179Inwestycja: Wielicka 179 - etap IIDeweloper: MTW Development

Cena: 528 768 zł brutto
Wielicka 179 - etap II

6 zdjęć

Wielicka 179 - etap II
Cena:
528 768 zł
Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
48,96 m²
Piętro:
4 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Wielicka 179 - etap II

Przystanek Tramwajowy - 140 m

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 kawiarnie i restauracje, 7 placówek edukacyjnych, 3 place zabaw, 6 obiektów sportowych, 1 sklep

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Wielicka 179 - etap II logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wielicka 179 - etap II na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Wielicka 179 (5.4 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez MTW Development.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 87 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 30 ofert o powierzchni od 45 do 74 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Wielicka 179 - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 59 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców MTW Development przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 528 768 zł (10 800 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

Inwestycja W.179 powstająca przy ulicy Wielickiej podzielona jest na dwa etapy: mniejszy budynek mieszczący 25 mieszkań, oraz większy (od strony ulicy Seweryna) z 62 lokalami.

Jedną z największych zalet W.179 jest lokalizacja przy jednej z głównych ulic południowego Krakowa. Same mieszkania charakteryzować będzie dobre doświetlenie, ustawność, oraz ekonomiczne miejskie ogrzewanie. Kolejną zaletą mieszkań są wykończenia i udogodnienia wysokiej jakości, m.in. drzwi antywłamaniowe o zwiększonej izolacji akustycznej, stolarka PCV o potrójnych szybach, wentylacja mechaniczna, światłowód, oświetlenie na balkonach, cicha i nowoczesna winda. Na etapie budowy będzie możliwe zainstalowanie klimatyzacji i alarmu.

Każde mieszkanie będzie posiadało własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przewidziane jest zagospodarowanie przestrzeni wspólnej: plac zabaw, ławki, stacja naprawy rowerów. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, teren inwestycji będzie ogrodzony, monitorowany i dobrze oświetlony.

Powierzchnia mieszkań w mniejszym budynku będzie wynosiła od 31 do 76 mkw. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w styczniu 2020. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wielicka 179 - etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 17.12.2020
Data aktualizacji: 25.05.2022
Wielicka 179 - etap II logo

Tomasz Walerowicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wielicka 179, Kraków 30-663

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: