Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Brzeska 5

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez LC Corp S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 5 934 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Brzeska 5 dostępne są 2 oferty

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pow. Piętro Cena
U.2 80,32 m2 Parter
476 618 zł5 934 zł/m2
U.1 67,86 m2 Parter
402 681 zł5 934 zł/m2

Brzeska 5 to inwestycja położona przy ulicy Brzeskiej na obszarze Przedmieścia Oławskiego, zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku.

Subtelne połączenie trendów nowoczesnej architektury, wyróżniająca się elewacja, dbałość o detale, żywa kolorystyka to charakterystyczne cechy tej inwestycji. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń ukazując bogate możliwości aranżacyjne. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb.

Inwestycja Brzeska 5 idealnie wpisuje się w nowe Przedmieście Oławskie. To tu toczy się życie, a każdy chce mieć wszelkie wygody na wyciągnięcie ręki. Jeśli biznes, to tylko tu!

Inwestycja Brzeska 5 znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Brzeska 5 (1,5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera LC Corp S.A..

Inwestycja Brzeska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym od 6 do 8 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 5 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 68 do 80m2 w cenie od 5 934 zł/m2.

Deweloper LC Corp S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 68 do 80 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 402 681 do 476 618 zł,
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 934 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzeska 5

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 1 000 metrów od inwestycji Brzeska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Main Station.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 5 znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 12 Integracyjne w odległości 300 m, Przedszkole nr 12 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Libra. Apteka. Konopacka D., mgr farm., w odległości 250 m Sal-Med. NZOZ, w odległości 300 m Dla Ciebie. Apteka. Szechyńska I., mgr.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bar Jadłodajnia U Bila w odległości 250 m, Bank Zachodni WBK w odległości 300 m, Resturacja Almadina w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fenix. Gołębiowski M. w odległości 400 m, Parulska Beata. Fitness w odległości 400 m, Hala sportowa w odległości 900 m.

Data publikacji: 24 września 2013 14:08

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:13

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Powstańców Śl. 2-4
    53-333 Wrocław

+48 71 ...

Wiadomości powiązane z LC Corp S.A.

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi LC Corp S.A. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Brzeska 5

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie