Kamienna 145

9 zdjęć

Kamienna 145
Kamienna 145
Kamienna 145
Kamienna 145

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamienna 145 dostępne są 4 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 146 do 210 m².

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 1 699 721 do 2 441 111 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 11 626 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

We Wrocławiu w inwestycji Kamienna 145 oferujemy Państwu lokale usługowe usytuowane na parterze z wejściem od ul. Kamiennej.

Kamienna 145 to inwestycja zlokalizowana na wrocławskim osiedlu Huby, będącym częścią dzielnicy Krzyki. Cała inwestycja składa się z 429 mieszkań znajdujących się w dwóch budynkach. Wszystkie lokale usługowe znajdują się na parterze z dużymi przeszklonymi witrynami w ciągu pieszym. Powierzchnie komercyjne posiadają wejście od ulicy oraz dodatkowo od zaplecza, co stanowi idealne rozwiązanie m.in. przy dostawach. Mogą być wykorzystane do prowadzenia działalności handlowo-usługowej różnego typu.

Oferowane lokale użytkowe są wyposażone we wszystkie niezbędne media, tj. prąd, instalację wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.

Dzielnica Krzyki jest bardzo dobrze skomunikowana z najważniejszymi punktami Wrocławia m.in. Rynkiem i Dworcem Głównym. Przy ul. Kamiennej zatrzymują się autobusy linii 110, 125, 134, 245 i 325 oraz tramwaje linii 8, 31 i 32. W pobliżu przebiega także chętnie uczęszczana sieć ścieżek rowerowych. Dogodny dojazd to ważny atut, który przyciąga klientów do nowych lokali usługowych.

Nie bez znaczenia jest również to, że oferowane lokale komercyjne znajdują się w niezwykle atrakcyjnej okolicy. Charakterystycznym punktem na mapie osiedla Huby jest budynek dawnego Browaru Mieszczańskiego – regularnie odbywają się w nim targi zdrowej żywności i wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, takie jak warsztaty, koncerty czy wystawy. W pobliżu znajduje się także popularny park wodny – Aquapark Wrocław, a także tereny zielone – m.in. Park Skowroni, Park Wschodni i Wzgórze Andersa.

Ceny lokali są cenami netto.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Kamienna 145 znajduje się na Hubach, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Kamienna 145 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kamienna 145 w sprzedaży 4 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 146 do 210 metrów kwadratowych, w cenie od 11 626 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Develia przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienna 145?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienna 145 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Kamienna 145 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienna 145 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienna 145 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Ducha Świętego Domowe Przedszkole Duszek w odległości 200 m, Faber - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 350 m, Faber - Szkoła Policealna we Wrocławiu w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienna 145 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Kaufland, w odległości 190 m znajduje się Auchan, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienna 145 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2020
Data aktualizacji: 05.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: