Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Leśna Polana etap 3

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Leśna, oferowane bezpośrednio przez

JPS Development Sp. z o.o.

Oleśnica, ul. Leśna

Ceny od: 7 900 zł/m2
Apartamenty Leśna Polana etap 3Apartamenty Leśna Polana etap 3

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2026

Powierzchnie

36 - 76/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Oleśnica - 1991 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 9 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 30 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 76 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 453 924 do 599 057 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 8 100 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wschodnią granicą naszej inwestycji jest obszar Natura 2000, popularnie zwany "wodociągami". Jest to obszar kilkuset hektarów starodrzewu, krzewów i terenów łąkowych, opasany rzeką Oleśnicą, której źródła znajdują się na Wzgórzach Sycowskich. Od lat tereny te są ulubionym miejscem Oleśniczan, ceniących sobie kontakt z nieujarzmioną przyrodą i aktywny tryb życia. Znajdziemy tu dróżki rowerowe i trasy dla biegaczy. Na terenie osiedla utworzymy wiele zielonych zakątków z mini parkiem o powierzani około 7 tyś. m2 nawiązującym do otaczającego kompleksu parkowo-leśnego.

Wszystkie budynki wyposażone będą w instalacje umożliwiająca całodobowy nadzór wideo. Monitoring oparty na technologii światłowodowej dotyczyć będzie części wspólnych i otoczenia budynku. O ciepło w Państwa mieszkaniach dbać będzie Zakład Gospodarki Cieplnej w Oleśnicy. W budynkach nie będzie instalacji gazowej. Na terenie osiedla znajdować się będą bezpieczne miejsca zabaw dla najmłodszych wraz z infrastrukturą dla ich opiekunów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych i sprawdzonych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, oddawane Państwu mieszkania są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Oddajemy przyszłym użytkownikom w pełni zagospodarowany teren z wiatami rowerowymi i bezpiecznymi placami zabaw.

Wszystkie budynki wyposażone będą w energooszczędne windy, światłowodową instalację teletechniczną, umożliwiającą korzystanie z szybkiego internetu. Mieszkania na parterze posiadać będą prywatne, zielone tarasy. Mieszkania II i III kondygnacji wyposażymy w obszerne balkony a apartamenty ostatniej, IV kondygnacji będą posiadać przestronne tarasy. Terenami Obszaru Chronionego Natura 2000 w kilka minut możemy dostać się do Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol z krytym basenem, kortami tenisowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Inwestycja Apartamenty Leśna Polana etap 3 znajduje się w Oleśnicy, ul. Leśna (17.4 km od Wrocławia), jest realizowana przez JPS Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 76 metrów kwadratowych , w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców JPS Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Oleśnica to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Nazwa miasta pochodzi od nazwy drzewa - olchy. Oleśnica posiada bogatą historię. Już pod koniec XIII wieku działa tam mennica. Dodatkowym autem regionu było jej położenie na szlaku z Wrocławia do Wielkopolski. Rozkwit miasta nastąpił w 2 połowie XIX wieku. Ulokowany tam został garnizon wojskowy, a także przeprowadzona została strategiczna linia kolejowa łącząca Wrocław z Górnym Śląskiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wrocławskiego. Obecnie stanowi odrębną jednostkę, jednakże jego położenie w niedalekiej odległości od stolicy Dolnego Śląska przyczynia się ku stałemu rozwojowi.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3?

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe - nr 8 i nr 25 oraz wojewódzkie: 340 i 451. Komunikację miejską w Oleśnicy obsługuje od 2008 roku firma Polbus-PKS. W jej ramach funkcjonują cztery linie komunikacji miejskiej. Ponadto, w mieście znajduje się duży dworzec autobusowy, skąd dojechać można do głównych miast Polski. W Oleśnicy znajdują się również dwie stacje kolejowe. Są one częścią dużego węzła kolejowego. Krzyżują się tu linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego i z Katowic przez Lubliniec, Kluczbork.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1991 metrów od inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oleśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 398 m, Żłobek, Przedszkole 'Zielona Żabka' w odległości 751 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mastermed w odległości 545 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 579 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 808 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 127 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 293 m znajduje się Kaufland, w odległości 299 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Leśna Polana etap 3 w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 414 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.09.2022
Data aktualizacji: 25.10.2023
JPS Development Sp. z o.o. logo

JPS Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Wrocławska 23E 56-400 Oleśnica

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023