Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Oleśnica, powiat oleśnicki

32 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 348 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Leśna Polana etap 3
  3 kw. 2026
  Wschodnią granicą naszej inwestycji jest obszar Natura 2000, popularnie zwany "wodociągami". Jest to obszar kilkuset hektarów starodrzewu, krzewów i terenów łąkowych, opasany rzeką Oleśnicą, której źródła znajdują się na Wzgórzach Sycowskich. Od lat tereny te są ulubionym miejscem Oleśniczan, ceniących sobie kontakt z nieujarzmioną przyrodą i aktywny tryb życia. Znajdziemy tu dróżki rowerowe i

  Apartamenty Leśna Polana etap 3

  od 7 900 /m2
  ul. Leśna, Oleśnica(17.4 km od Wrocławia)
  JPS Development Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Oleśnica

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kopernika 16
  Oferta archiwalna
  I Etap inwestycji Kopernika 16 to 2 budynki: A i B tworzące kształt litery V. Nowoczesna architektura zwraca uwagę swoim regularnym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemne i dwie podziemne. Wyróżnikiem inwestycji są duża ilość przeszkleń

  Kopernika 16

  od 6 900 /m2
  ul. Mikołaja Kopernika 16, Oleśnica(17.4 km od Wrocławia)
  DOLMAT Inwestycje S.A.
 • Kopernikus
  Oferta archiwalna
  Powstające osiedle Kopernikus to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Mikołaja Kopernika w Oleśnicy. Budynki zaprojektowano jako pięciokondygnacyjne, niepodpiwniczone z windą i z ostatnią kondygnacją w formie poddasza użytkowego. W każdym będzie się znajdować 37 mieszkań. Na terenie objętym inwestycją zaplanowano również niezbędną infrastrukturę techniczną w postaci

  Kopernikus

  ul. Kopernika, Oleśnica(17.5 km od Wrocławia)
  Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych
 • Villa Luna
  Oferta archiwalna

  Villa Luna

  Ul. Wikliniarska 12, Oleśnica(15.3 km od Wrocławia)
  Piopus Piotr Pustuła
 • Rezydencja Milano
  Oferta archiwalna
  „Rezydencja Milano” to czteropiętrowy apartamentowiec, w którym proponujemy Państwu mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 28 m² do 83 m², lokale usługowe w parterze oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Budynek podzielony jest na dwie części obsługiwane przez dwie klatki schodowe - każda wyposażona w windę obsługującą garaż podziemny i każdą kolejną

  Rezydencja Milano

  od 3 900 /m2
  ul. Wojska Polskiego, Oleśnica(17 km od Wrocławia)
  Milano Development Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Oleśnica to miasto w województwie dolnośląskim, w aglomeracji wrocławskiej. Zajmuje powierzchnię 20,96 km², a zamieszkuje ją 37 109 mieszkańców (dane z czerwca 2020 roku). Przez Oleśnicę prowadzi droga ekspresowa S8, która stanowi również obwodnicę miasta.

Co oferuje mieszkańcom Oleśnica?

Oleśnica to stosunkowo nieduże miasto, jednak tutejszym mieszkańcom niczego nie brakuje. Przebiegająca tędy trasa S8 pozwala na szybki dojazd do pobliskiego Wrocławia, ale także na dalsze podróże - do Łodzi, Warszawy czy Białegostoku. Ze stacji kolejowych Oleśnica i Oleśnica Rataje odjeżdżają pociągi w kierunku Poznania, Koszalina czy Katowic. Ponadto z dużą częstotliwością kursują autobusy do sąsiedniego Wrocławia, a po samej Oleśnicy można przemieszczać się 5 liniami autobusowymi, którymi przejazd jest dla wszystkich pasażerów bezpłatny. Dodatkowo w mieście działa sieć stacji rowerowych Oleśnicki Rower Miejski (OLBIKE).

W Oleśnicy funkcjonuje kilka przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich - licea, technika czy szkoły zawodowe. Cyklicznie odbywają się tutaj imprezy kulturalne. Na co dzień działa wiele klubów sportowych, więc miłośnicy aktywności znajdą tu coś dla siebie - od piłki nożnej, przez judo i taekwondo, aż po hokej i tenis stołowy. 

Oleśnica - oferta dla turystów

Siedziba powiatu oleśnickiego to nie tylko świetne miejsce do zamieszkania, ale również turystyczna destynacja na wakacje. Co ciekawego można zobaczyć w Oleśnicy? Miasto posiada pokaźną kolekcję zabytków. Duża część z nich znajduje się w obrębie murów obronnych, a do najcenniejszych zaliczyć można Bramę Wrocławską, Bazylikę świętego Jana Apostoła oraz najpopularniejszy z zabytków - Zamek Książąt Oleśnickich. Poza murami obronnymi warto zobaczyć neorenesansowy budynek Sądu Rejonowego z 1896 roku, dawne Kasyno Oficerskie, Wieżę Ciśnień z roku 1897 czy zespół koszar (pięć budynków koszarowych, magazyn, stołówka i kuchnia, wartownia, ujeżdżalnia - obecnie hala sportowa, trzy stajnie - obecnie garaże i warsztaty, cztery budynki gospodarcze, ogrodzenie z bramami). Ponadto w mieście znajduje się kilka pomników oraz Miejsca Pamięci Narodowej. Turyści chętnie odwiedzają też oleśnickie tereny zielone jak Park nad Stawami czy Park Książąt Oleśnickich.

Nowe mieszkania Oleśnica - jak się tu buduje?

W Oleśnicy powstają nowe osiedla. Deweloperzy stawiają na dosyć kameralną, niską zabudowę. Nowoczesne bloki mają ciekawy design i wszelkie potrzebne funkcjonalności. Mieszkańcy mogą liczyć na podziemne miejsca garażowe i naziemne miejsca postojowe, prywatne komórki lokatorskie, rowerownię, a także rozbudowane place zabaw dla najmłodszych. Mieszkania posiadają przestronne balkony, tarasy oraz ogródki.

Nowe nieruchomości w Oleśnicy oferują lokale o różnych metrażach - od kompaktowych kawalerek, aż do przestronnych mieszkań nawet po 100 m². Wybór jest także ogromny pod względem układu i rozmieszczenia pomieszczeń. Nowe mieszkania w Oleśnicy mogą być zatem atrakcyjne zarówno dla młodych singli, jak i rodzin z kilkorgiem dzieci - każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy

W Oleśnicy dostępne są 32 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Oleśnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 36 do 76 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 24 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 7 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Oleśnicy?

Najtańsze nowe mieszkanie w Oleśnicy dostępne w sprzedaży kosztuje 453 924 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Oleśnicy wynosi 8 348 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Oleśnicy nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Oleśnica - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Oleśnicy nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec III kwartału 2026.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Oleśnicy, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 6 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 26 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Oleśnicy i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023