Przystań Droga Polna etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Polna Droga, oferowane bezpośrednio przez

IgnerHome

Świdnica, ul. Polna Droga

Przystań Droga Polna etap IIIPrzystań Droga Polna etap III

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

47 - 123/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Świdnica Miasto - 930 m

Przystanek Autobusowy - 438 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 12 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 7 sklepów, 26 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 47 do 123 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na zacisznym, willowym przedmieściu Świdnicy, tuż przy Zalewie i Potoku Witoszówka, w otoczeniu Parku Harcerskiego powstaje prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Inwestycja bezprecedensowa na skalę regionu, wyróżniająca się ponadczasową architekturą, oryginalną aranżacją przestrzeni, sprzyjającą nawiązywaniu sąsiedzkich relacji. Przystań Droga Polna to najwyższa jakość. Miejsce dla osób wymagających, szukających niecodziennych rozwiązań i ceniących bliskość natury. Kameralna zabudowa, starannie zaprojektowane mieszkania i imponujące tereny rekreacyjne to cechy wyróżniające tę inwestycję. Tu natura odgrywa kluczową rolę. W jednej chwili otuli nas przyjazna, spokojna przestrzeń, w której codzienność nabiera barw. Zaprojektowaliśmy kompleks kameralnych budynków, które wyróżniają się stylową architekturą wkomponowaną w zielone otoczenie. Elewacje w odcieniach bieli i szarości z elementami drewna współgrają z parkowym charakterem. Przestronne balkony oraz imponujące tarasy zapewniają bliskość natury. Nietuzinkowe wykończenie klatek schodowych – tynki strukturalne, elegancka glazura, cichobieżne windy - to wszystko sprawia, że przyjemnie jest wracać do domu. Parkingi podziemne, parkingi naziemne oraz komórki lokatorskie zwiększają komfort mieszkania. W budynku centralnym na parterze zaprojektowaliśmy lokale komercyjne, które zapewnią mieszkańcom wygodny dostęp do sklepów, piekarni z kawiarnią, apteki, siłowni, fitnessu. Lokalnej integracji sprzyja skala budynków – w niskiej i kameralnej zabudowie możemy mieć pewność, że wszystkich będziemy znać przynajmniej z widzenia. Komfortowe 2,3 i 4 – pokojowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, by każdy mógł znaleźć dla siebie wymarzoną przestrzeń do życia. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowaliśmy 4-pokojowe, dwupoziomowe apartamenty z imponującymi tarasami o pow. 90 m2 z pięknym widokiem na panoramę miasta i Przedgórze Sudeckie.

Wyjątkowość tego rozwiązania podkreśla fakt, że na taras wychodzić będziemy z salonu, a tarasy zostaną oddzielone od siebie donicami z ciekawą roślinnością. Przestronny salon, funkcjonalny aneks kuchenny, wygodne sypialnie, ustawna łazienka oraz dodatkowe miejsca do przechowywania dadzą maksymalną wygodę mieszkania. W projektach uwzględniono również podział na część dzienną i nocną, dzięki temu układy mieszkań doskonale współgrają z naturalnym rytmem życia domowników. Pełne światła mieszkania zostały zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można je było zaaranżować według własnego uznania.

Inwestycja Przystań Droga Polna etap III znajduje się w Świdnicy, ul. Polna Droga (1.5 km od centrum Świdnicy), jest realizowana przez IgnerHome.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Droga Polna etap III w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 123 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców IgnerHome nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Przystań Droga Polna położona jest w sąsiedztwie Zalewu Witoszówka, tuż nad potokiem oraz przy Parku Harcerskim. Ta prestiżowa lokalizacja pozwala cieszyć się bliskością natury, a jednocześnie korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie daje życie w centrum miasta,

Ze względu na sąsiedztwo zalewu, potoku, parku, a także willowej dzielnicy Świdnicy, miejsce to jest bardzo pozytywnie postrzegane przez mieszkańców regionu. W niespełna 10 min dojdziemy spacerem do zrewitalizowanego Parku Centralnego, a po 15 min znajdziemy się w Rynku. Do Galerii Świdnickiej czy Kauflandu dojedziemy rowerem w zaledwie 7 minut. W promieniu jednego kilometra znajdują się przedszkola, szkoły oraz punkty handlowo- usługowe. To idealne miejsce wypadowe w kierunku Zamku Książ czy Zagórza Śląskiego,

Na rowerzystów czekają wielokilometrowe ścieżki rowerowe prowadzące w kierunku Modliszowa oraz, przez Park Centralny do centrum Świdnicy. Ścieżki spacerowe oraz pobliski Bosmanat dają wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi,

Willowa okolica zapewnia ciszę i spokój, tak pożądane w dzisiejszych czasach.

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Droga Polna etap III?

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Droga Polna etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 930 metrów od inwestycji Przystań Droga Polna etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Droga Polna etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Droga Polna etap III znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr. 8 w odległości 219 m, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy im. Jana III Sobieskiego w odległości 224 m, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w odległości 332 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań Droga Polna etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Szpital Latawiec w Świdnicy w odległości 551 m, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy w odległości 599 m, Stomatologia Robert Podgórski w odległości 642 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Droga Polna etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 121 m znajduje się Chata Polska, w odległości 664 m znajduje się Żabka, w odległości 817 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Droga Polna etap III w odległości 114 m znajduje się Skatepark, w odległości 139 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 145 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 06.09.2022
Data aktualizacji: 06.02.2024
IgnerHome logo

IgnerHome

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: