IgnerHome logo

IgnerHome

Świdnica, ul. Licznikowa 17
O nas
Kontakt

Informacje o nas

IgnerHome to młoda, prężnie rozwijająca się firma deweloperska założycielem której jest Michał Ignerski, znany kibicom sportowiec.

Ignerski od wielu lat reprezentuje barwy Polski w międzynarodowych meczach koszykówki. Jednak zawodowo występował głównie poza granicami kraju. Ostatnie sześć lat spędził na parkietach Hiszpanii, Turcji i Rosji.

Dzięki uporowi , determinacji oraz konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu, wszędzie odnosił osobiste i sportowe sukcesy.

Po studiach w USA kontynuował swoją karierę sportową w “Śląsku Wrocław” i wtedy zadecydował o stałym związaniu się z Dolnym Śląskiem, zafascynowany Wrocławiem i jego okolicami.

Poszukiwanie własnego mieszkania w miejscu które wybrał sobie do życia spowodowało, że zainteresował się nieruchomościami. Śledzenie tego rynku stało się jego nową pasją.

Wytrwała praca i racjonalne działanie sprawiły, że zgromadził fundusze, które pozwalają mu realizować pozasportowe plany.

Tak więc IgnerHome, jest kolejnym krokiem w działalności związanej z pozasportowymi zainteresowaniami Michała Ignerskiego.

Zespół z którym współpracuje jest niezwykle ambitny , komunikatywny i otwarty na potrzeby ludzi. Pragną więc oni spełniać oczekiwania swoich klientów.

Wszyscy współpracownicy Michała od wielu lat zajmują się inwestowaniem i analizą rynku nieruchomości, zagadnieniami formalno- prawnymi, pośrednictwem i branżą deweloperską. Ogromna wiedza, znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami, realizacją inwestycji, pasja budowania oraz świeże spojrzenie, chęć i odwaga tworzenia, przywiązanie do jakości i rzetelności są niewątpliwie atutami tego zespołu.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

IgnerHome logo
IgnerHome
Świdnica, ul. Licznikowa 17
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: