Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

IgnerHome logo

IgnerHome

Świdnica, ul. Licznikowa 17
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

IgnerHome to młoda, prężnie rozwijająca się firma deweloperska założycielem której jest Michał Ignerski, znany kibicom sportowiec.

Ignerski od wielu lat reprezentuje barwy Polski w międzynarodowych meczach koszykówki. Jednak zawodowo występował głównie poza granicami kraju. Ostatnie sześć lat spędził na parkietach Hiszpanii, Turcji i Rosji.

Dzięki uporowi , determinacji oraz konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu, wszędzie odnosił osobiste i sportowe sukcesy.

Po studiach w USA kontynuował swoją karierę sportową w “Śląsku Wrocław” i wtedy zadecydował o stałym związaniu się z Dolnym Śląskiem, zafascynowany Wrocławiem i jego okolicami.

Poszukiwanie własnego mieszkania w miejscu które wybrał sobie do życia spowodowało, że zainteresował się nieruchomościami. Śledzenie tego rynku stało się jego nową pasją.

Wytrwała praca i racjonalne działanie sprawiły, że zgromadził fundusze, które pozwalają mu realizować pozasportowe plany.

Tak więc IgnerHome, jest kolejnym krokiem w działalności związanej z pozasportowymi zainteresowaniami Michała Ignerskiego.

Zespół z którym współpracuje jest niezwykle ambitny , komunikatywny i otwarty na potrzeby ludzi. Pragną więc oni spełniać oczekiwania swoich klientów.

Wszyscy współpracownicy Michała od wielu lat zajmują się inwestowaniem i analizą rynku nieruchomości, zagadnieniami formalno- prawnymi, pośrednictwem i branżą deweloperską. Ogromna wiedza, znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami, realizacją inwestycji, pasja budowania oraz świeże spojrzenie, chęć i odwaga tworzenia, przywiązanie do jakości i rzetelności są niewątpliwie atutami tego zespołu.

Posiadamy w sprzedaży 54 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Przystań Droga Polna etap III
  3 kw. 2024
  Na zacisznym, willowym przedmieściu Świdnicy, tuż przy Zalewie i Potoku Witoszówka, w otoczeniu Parku Harcerskiego powstaje prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Inwestycja bezprecedensowa na skalę regionu, wyróżniająca się ponadczasową architekturą, oryginalną aranżacją przestrzeni, sprzyjającą nawiązywaniu sąsiedzkich relacji. Przystań Droga Polna to najwyższa jakość. Miejsce

  Przystań Droga Polna etap III

  ul. Polna Droga, Świdnica(1.5 km od centrum)
  IgnerHome
 • Vivant Home etap III
  1 kw. 2025
  VIVANT HOME to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach. Projekt składa się z czterech budynków wraz z strefą relaksu i placem zabaw, tworząc przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury i ozdobną zielenią. Architektura VIVANT HOME to elegancja i nowoczesność wkomponowana w otoczenie i sąsiadującą zieleń. Elewacja w kolorach bieli i szarości, z

  Vivant Home etap III

  ul. Hetmańska, Świdnica(0.6 km od centrum)
  IgnerHome

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

IgnerHome logo
IgnerHome
Świdnica, ul. Licznikowa 17
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023