Osiedle Aura II etap III

Start przedsprzedaży!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Developer Lublin

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1486 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Felin Park(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. gen. Stanisława Skalskiego (5.1 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 4 990/m2
  Felin Park
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 5
  Lalak Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Lotników(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Urbanowicza (5.2 km od centrum Lublina)
  Osiedle Lotników
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 38 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Interbud Construction S.A.
 • Felin Park etap II(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. gen. Stanisława Skalskiego 8-10 (5.4 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Felin Park etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 35 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Lalak Development Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Aura II to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych w prężnie rozwijającej się dzielnicy miasta, na Felinie.Pierwszy etap inwestycji składa się z trzypiętrowego budynku wyróżniającego się ponadczasową architekturą. W ramach tego etapu zostało przewidzianych do realizacji 88 mieszkań, o zróżnicowanych metrażach od 29 m2 do 76 m2. W drugim etapie inwestycji zaprojektowanych zostało 76 mieszkań w przedziale od 36 m2 do 72 m2. Oferta obejmuje mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, aby spełnić potrzeby zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Mieszkania posiadają sprawdzone i funkcjonalne rozkłady, aczkolwiek aby zaspokoić potrzeby i gusta najbardziej wymagających osób, istniała będzie możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich na etapie wykonawczym.Mali mieszkańcy Osiedla Aura II będą mogli spędzać czas na wyjątkowo atrakcyjnym placu zabaw, wyposażonym w certyfikowane sprzęty. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac zostanie ogrodzony.Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon, a wybrane mieszkania na parterze posiadają przynależne ogródki. Budynki wyposażone są w nowoczesne cichobieżne windy, zjeżdżające również do podziemnej kondygnacji, mieszczącej miejsca postojowe, boksy garażowe oraz komórki lokatorskie.Inwestycja realizowana jest w oparciu o ustawę deweloperską wraz z rachunkiem powierniczym.Kupujący zwolniony z obowiązku zapłaty PCC.

Inwestycja Osiedle Aura II etap III znajduje się w Lublinie, ul. Józefa Franczaka „ Lalka” (4.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Grupa Developer Lublin.

Inwestycja Osiedle Aura II etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Aura II etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 72 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Developer Lublin przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Zakup obowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Zakup obowiązkowy.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Zakup miejsca postojowego obowiązkowy.
 • miejsca postojowe naziemne: Zakup miejsca postojowego obowiązkowy.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Aura II etap III

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Aura II etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Aura II etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3261 - Park Naukowo-Technologiczny 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aura II etap III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Biuro Doradztwa Personalnego "Consultor" w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Aura II etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital MSWiA w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aura II etap III w odległości 520 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.07.2019

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie