Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Europejskie etap V - Oslo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Augusta, oferowane bezpośrednio przez

TBV Sp. z o.o.

Lublin, ul. Zygmunta Augusta

Ceny od: 8 300 zł/m2
Osiedle Europejskie etap V - OsloOsiedle Europejskie etap V - Oslo

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

47 - 74/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 298 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 14 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 9 sklepów, 16 obiektów sportowych, 29 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 431 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 71 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 47 do 74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 431 683 do 646 566 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 9 633 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Europejskie

Pierwsi mieszkańcy osiedla europejskiego wprowadzili się do swoich mieszkań w 2016 roku. Dotychczas zrealizowane etapy: Rzym, Londyn, Budapeszt i Lizbona cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na Osiedlu Europejskim swoje miejsce do życia znalazło już ponad 400 zadowolonych rodzin!

Osiedle Europejskie to doskonała lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku charakterystycznego dla centrum miasta ale jednocześnie blisko do najważniejszych punktów na mapie Lublina. Stąd do centrum dojedziesz w 15 minut!

Felin – dzielnica Lublina położona we wschodniej części miasta przy trasie do Świdnika. Przez ostatnie kilka lat była to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic w Lublinie i proces ten cały czas trwa. Jest to idealne miejsce do życia dla osób o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach co do miejsca zamieszkania. Z jednej strony cicha, spokojna okolica, a z drugiej rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i doskonałe połączenie z centrum miasta.

Obecnie na Osiedlu Europejskim trwa realizacja etapu OSLO, który składa się z dwóch 9-cio kondygnacyjnych budynków: A12 i A13. Sprawdź ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Inwestycja Osiedle Europejskie etap V - Oslo znajduje się w Lublinie, ul. Zygmunta Augusta (5.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez TBV Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Europejskie etap V - Oslo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 431 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo w sprzedaży jest 71 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 74 metrów kwadratowych , w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców TBV Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 298 metrów od inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Felin Kalinówka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole w odległości 73 m, Przedszkole Niepubliczne Niebieski Koralik w Lublinie w odległości 116 m, Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie w odległości 192 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 181 m, Ginekologia w odległości 188 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Groszek, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 257 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Europejskie etap V - Oslo w odległości 51 m znajduje się boisko / kort, w odległości 62 m znajduje się boisko / kort, w odległości 85 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.11.2022
Data aktualizacji: 06.05.2024
TBV Sp. z o.o. logo

TBV Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Pana Balcera 6B/U8, Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023