Lubelska Osada

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrońców Lublina, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Deweloperska GD Sp. zoo

Lublin, ul. Obrońców Lublina

Lubelska Osada

3 zdjęcia

Lubelska Osada
Lubelska Osada
Lubelska Osada

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

41 - 96/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 330 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 6 placówek edukacyjnych, 3 sklepy, 2 obiekty sportowe, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Lubelska Osada znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, w kameralnej okolicy. Zbudowane przez nas osiedle wyróżnia się elegancją, ciekawą architekturą i wysoką jakością użytych materiałów. Podążając za zmieniającymi się trendami w architekturze postawiliśmy na prostotę formy.

Zakończenie budowy budynku B4 przewidziane jest na IV kwartał 2023 r.

Zakończenie budowy budynku B3 przewidziane jest na IV kwartał 2024 r.

Na terenie inwestycji planowane jest wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (oznaczonych w części opisowej i rysunkowej jako B3 oraz B4) mieszczących w sumie 82 mieszkania z drogami wewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne. Zapewniono w sumie 7 miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych zarówno na terenie jak i na kondygnacjach podziemnych. Każda klatka w budynkach wyposażona jest w windy umożliwiające poruszanie się miedzy wszystkimi kondygnacjami.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Na terenie projektu znajdzie się plac zabaw oraz teren rekreacyjny.

Budynek mieszkalny wielorodzinny B3 usytuowano równolegle do drogi dojazdowej z zachowaniem obowiązującej linii zabudowy. Budynek zaprojektowano jako trzyklatkowy, czterokondygnacyjny.

Budynek mieszkalny B4 zlokalizowano na wschód od budynku B3, przy drodze wewnętrznej połączonej z istniejącym zjazdem z projektowanej ulicy dojazdowej (przedłużenie ul. Obrońców Lublina). Budynek zaprojektowano jako trzyklatkowy, czterokondygnacyjny.

W inwestycji Lubelska Osada zaprojektowano lokale o powierzchniach od 28 do 96 metrów kwadratowych.

Inwestycja Lubelska Osada znajduje się w Lublinie, ul. Obrońców Lublina (4.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Grupa Deweloperska GD Sp. zoo.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubelska Osada w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 96 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Deweloperska GD Sp. zoo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubelska Osada?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubelska Osada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Lubelska Osada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3341 - Grunwaldzka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubelska Osada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska Osada znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie w odległości 470 m, szkoła w odległości 490 m, szkoła w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubelska Osada jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w odległości 590 m, Budynek 2E Szpital Neuropsychiatryczny w odległości 750 m, Budynek 2D Szpital Neuropsychiatryczny w odległości 790 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubelska Osada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 960 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 980 m znajduje się Ryjek, w odległości 1000 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska Osada w odległości 500 m znajduje się boisko / kort, w odległości 990 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.09.2020
Data aktualizacji: 29.11.2023
Grupa Deweloperska GD Sp. zoo logo

Grupa Deweloperska GD Sp. zoo

Katarzyna Madyniak

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Lublina 29/16, 20-379 Lublin

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: