Lubelska Osada

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.

Lublin, ul. Obrońców Lublina
Ceny od: 5 800 zł brutto/m2
Lubelska Osada

3 zdjęcia

Lubelska Osada
Lubelska Osada
Lubelska Osada

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lubelska Osada dostępne są 42 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Inwestycja Lubelska Osada znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, w kameralnej okolicy. Zbudowane przez nas osiedle wyróżnia się elegancją, ciekawą architekturą i wysoką jakością użytych materiałów. Podążając za zmieniającymi się trendami w architekturze postawiliśmy na prostotę formy.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku, a termin zakończenia budowy budynku B3 przewidziany jest na IV kwartał 2022 r. , natomiast budynku B4 na II kwartał 2022 r.

Na terenie inwestycji planowane jest wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (oznaczonych w części opisowej i rysunkowej jako B3 oraz B4) mieszczących w sumie 82 mieszkania z drogami wewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne. Zapewniono w sumie 7 miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych zarówno na terenie jak i na kondygnacjach podziemnych. Każda klatka w budynkach wyposażona jest w windy umożliwiające poruszanie się miedzy wszystkimi kondygnacjami. Na terenie zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe dla rowerów.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Na terenie projektu znajdzie się plac zabaw oraz teren rekreacyjny.

Budynek mieszkalny wielorodzinny B3 usytuowano równolegle do drogi dojazdowej z zachowaniem obowiązującej linii zabudowy. Budynek zaprojektowano jako trzyklatkowy, czterokondygnacyjny.

Budynek mieszkalny B4 zlokalizowano na wschód od budynku B3, przy drodze wewnętrznej połączonej z istniejącym zjazdem z projektowanej ulicy dojazdowej (przedłużenie ul. Obrońców Lublina). Budynek zaprojektowano jako trzyklatkowy, czterokondygnacyjny.

W inwestycji Lubelska Osada zaprojektowano lokale o powierzchniach od 28 do 96 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Lubelska Osada znajduje się w Lublinie, ul. Obrońców Lublina (4.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o..

Inwestycja Lubelska Osada jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubelska Osada pozostały na sprzedaż 42 mieszkania o powierzchniach od 29 do 96 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 49 m2 (19 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 58 m2 (19 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 94 do 96 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 42 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 96 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubelska Osada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Lubelska Osada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3341 - Grunwaldzka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska Osada znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawcz nr 2 w Lublinie w odległości 510 m, Gimnazjum Specjalne nr 21 w odległości 510 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 53 dla dzieci upośledzonych w stopniu umiarkowanym i znacznym w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska Osada w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2020
Data aktualizacji: 12.04.2021
Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. logo

Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Lublina 29/16, 20-379 Lublin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: