Osiedle Żeromskiego etap III

13 zdjęć

Osiedle Żeromskiego etap III

Cena

Cena

570 000 zł

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

168,37 m²

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

M

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

informacja u dewelopera

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Osiedle Żeromskiego to miejsce, które oferuje bardzo komfortowy odpoczynek od codziennego zgiełku, jednocześnie zapewniając szybki dojazd do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Nowoczesnej oraz ul. Bliskiej w Tobolicach, które sąsiadują z Ostrołęką. Do serca drugiego z tych miast można dotrzeć samochodem lub transportem publicznym w ok. 5 minut i wygodnie korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, rozrywkowej czy sportowej. Niedaleko osiedla znajduje się stacja PKP oraz kilka przystanków autobusowych. Blisko również do kluczowych tras dojazdowych, co ułatwia podróżowanie po całym regionie. Osiedle Żeromskiego znajduje się w pobliżu wielu kluczowych na co dzień miejsc. Blisko m.in. do sklepów spożywczych i popularnych marketów, takich jak Dino, Lidl, Lewiatan czy Biedronka. Niedaleko także do szpitala, apteki, paczkomatu, kościoła, urzędów, warsztatu samochodowego i wielu innych punktów usługowych. Rodziny z dziećmi na pewno docenią położenie inwestycji w pobliżu przedszkola oraz szkoły podstawowej – w ok. 3 min można dotrzeć do świetnie ocenianych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W sąsiedztwie także pumptrack, czyli miejsce, w którym pociechy mogą pojeździć na rolkach, deskach, hulajnogach i rowerach. Okolica osiedla jest cicha, spokojna oraz bezpieczna. Nie brakuje w niej rozległych terenów zielonych – idealnych na długie spacery lub rowerowe wycieczki.

Województwo mazowieckie jest największym województwem w Polsce, które zamieszkuje największa liczba ludności w odniesieniu do innych regionów. Jego obszar wynosi 35 588,47 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest stolica Polski - Warszawa. Większą część regionu zajmuje Niż Środkowoeuropejski. Ukształtowanie powierzchni posiada w w znacznej mierze charakter nizinny, a jego najwyższy punkt to wierzchołek Altany, posiadający 408 m. n. p. m.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 168,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Żeromskiego etap III w Tobolicach, ul. Nowoczesna/Bliska (0.1 km od Ostrołęki).

Inwestycja jest realizowana przez Eldor Bud Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 25 nowych domów.

Inwestycja Osiedle Żeromskiego etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom o oznaczeniu M stoi na działce o powierzchni 146.92 m², składa się z 2 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm.

W domu numer M znajdują się się 4 pokoje.

Do domu przynależy ogródek.

Dla przyszłych mieszkańców Eldor Bud Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 570 000 zł (3 385 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

Trzeci etap Osiedla Żeromskiego obejmuje 25 funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. 19 z nich jest dwukondygnacyjnych i posiada duże, komfortowe tarasy. 8 to budynki dwulokalowe (jeden lokal na parterze i jeden na piętrze – każdy z indywidualnym ogródkiem). Osiedle docelowo ma liczyć 60 lokali.

Wszystkie domy wyróżniają się przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym domownikom przestrzeń do odpoczynku, pracy, nauki czy zabawy. Mają powierzchnię od 51,52 m² do 151,44 m², więc łatwo można znaleźć wariant, który spełni wszystkie potrzeby. Do każdego lokalu przynależy ogródek, umożliwiający komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu. Niektóre domy mają także garaże.

Wszystkie budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów w technologii, która gwarantuje oszczędność pod względem eksploatacji. Posiadają przyłącza: gazowe, elektryczne i wody, instalacje alarmowe, telewizyjne, pod rekuperator, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchniach, wylane posadzki, tynki oraz wykończoną elewację. Są przekazywane przyszłym mieszkańcom w standardzie deweloperskim z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowana zieleń, latarnie w oświetleniu ulicznym i oświetlenie zewnętrzne), a także pozwoleniem na użytkowanie.

Budynki wyróżniają się nowoczesną, miłą dla oka architekturą. Mają duże okna, dzięki czemu o każdej porze dnia do wnętrz wpada mnóstwo naturalnego światła. Osiedle Żeromskiego jest znakomitym miejscem dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz seniorów. Można znaleźć tutaj nie tylko codzienną wygodę, ale i atmosferę, która sprzyja realizowaniu swoich planów.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 05.01.2022
Data aktualizacji: 20.02.2023

Oferty w Tobolicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: