Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Eldor Bud Sp. z o.o. logo

Eldor Bud Sp. z o.o.

Łomża, ul. Poznańska 125
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Oferujemy domy na sprzedaż na terenie Łomży i okolic. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym - posiadamy wiele gotowych projektów, wśród których każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Nasza propozycja jest skierowana do tych osób, którym zależy na kompleksowej obsłudze budowlanej i chcą powierzyć ten proces jednej firmie, bez konieczności korzystania z pomocy dewelopera. Współpraca z nami pozwoli Ci na zakup nieruchomości, o jakiej zawsze marzyłeś. Pewność, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny - to cechy charakterystyczne prowadzonej przez nas działalności.

Zajmujemy się także realizacją prac instalatorskich, rozbiórką nieruchomości, wywozem gruzu czy równaniem terenu. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne koparki, które w razie potrzeby możemy także wynająć.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wyceną i projektem domu. Gwarantujemy profesjonalną, udaną współpracę.

Posiadamy w sprzedaży 74 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Nova Park etap II
  4 kw. 2024
  Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej! Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży! Drugi etap kompleksu mieszkaniowego Nova Park to jeden nowoczesny budynek z VII kondygnacjami, który łącznie obejmuje 91 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 36,42 m² do 84,79 m². Na parterze dodatkowo znajduje się 5 lokali usługowych. Wszystkie mieszkania cechują się

  Nova Park etap II

  ul. Akademicka, Łomża(1.8 km od centrum)
  Eldor Bud Sp. z o.o.
 • Osiedle Żeromskiego etap III
  2 kw. 2024
  Trzeci etap Osiedla Żeromskiego obejmuje 25 funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. 19 z nich jest dwukondygnacyjnych i posiada duże, komfortowe tarasy. 8 to budynki dwulokalowe (jeden lokal na parterze i jeden na piętrze – każdy z indywidualnym ogródkiem). Osiedle docelowo ma liczyć 60 lokali. Wszystkie domy wyróżniają się przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym

  Osiedle Żeromskiego etap III

  od 3 078 /m2
  ul. Bliska, Tobolice, ostrołęcki(0.1 km od Ostrołęki)
  Eldor Bud Sp. z o.o.
 • Leśne Wzgórze
  4 kw. 2025
  Firma Eldor-Bud z niemal 10 letnim doświadczeniem w budowie domów oferuje sprzedaż domów na nowo budowanym osiedlu „LEŚNE WZGÓRZE” w Starych Kupiskach. W tym miejscu powstanie docelowo 91 domów (30 w zabudowie bliźniaczej, 30 w zabudowie szeregowej i 31 domów wolno stojących). Etap II obejmuje budowę 29 domów (8 w zabudowie bliźniaczej, 15 w zabudowie szeregowej i 6 domów wolnostojących). Osiedle

  Leśne Wzgórze

  od 4 998 /m2
  ul. Świerkowa, Stare Kupiski, łomżyński(1.1 km od Łomży)
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

Eldor Bud Sp. z o.o. logo
Eldor Bud Sp. z o.o.
Łomża, ul. Poznańska 125
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023