Osiedle Żeromskiego etap III

13 zdjęć

Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III dostępne są 24 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (24)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 25 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 24 domy.

Powierzchnie domów:

od 61 do 207 m².

Powierzchnie działek:

od 31 do 157 m².

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 340 000 do 605 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 2 800 do 5 641 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Żeromskiego etap III logo

Trzeci etap Osiedla Żeromskiego obejmuje 25 funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. 19 z nich jest dwukondygnacyjnych i posiada duże, komfortowe tarasy. 8 to budynki dwulokalowe (jeden lokal na parterze i jeden na piętrze – każdy z indywidualnym ogródkiem). Osiedle docelowo ma liczyć 60 lokali.

Wszystkie domy wyróżniają się przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym domownikom przestrzeń do odpoczynku, pracy, nauki czy zabawy. Mają powierzchnię od 51,52 m² do 151,44 m², więc łatwo można znaleźć wariant, który spełni wszystkie potrzeby. Do każdego lokalu przynależy ogródek, umożliwiający komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu. Niektóre domy mają także garaże.

Wszystkie budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów w technologii, która gwarantuje oszczędność pod względem eksploatacji. Posiadają przyłącza: gazowe, elektryczne i wody, instalacje alarmowe, telewizyjne, pod rekuperator, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchniach, wylane posadzki, tynki oraz wykończoną elewację. Są przekazywane przyszłym mieszkańcom w standardzie deweloperskim z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowana zieleń, latarnie w oświetleniu ulicznym i oświetlenie zewnętrzne), a także pozwoleniem na użytkowanie.

Budynki wyróżniają się nowoczesną, miłą dla oka architekturą. Mają duże okna, dzięki czemu o każdej porze dnia do wnętrz wpada mnóstwo naturalnego światła. Osiedle Żeromskiego jest znakomitym miejscem dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz seniorów. Można znaleźć tutaj nie tylko codzienną wygodę, ale i atmosferę, która sprzyja realizowaniu swoich planów.

Inwestycja Osiedle Żeromskiego etap III znajduje się w Ostrołęce, ul. Nowoczesna/Bliska null (0.1 km od Ostrołęki), jest realizowana przez Eldor Bud Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III w sprzedaży są 24 nowe domy o powierzchni od 61 do 207 metrów kwadratowych , w cenie od 340 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Eldor Bud Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Żeromskiego to miejsce, które oferuje bardzo komfortowy odpoczynek od codziennego zgiełku, jednocześnie zapewniając szybki dojazd do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Nowoczesnej oraz ul. Bliskiej w Tobolicach, które sąsiadują z Ostrołęką. Do serca drugiego z tych miast można dotrzeć samochodem lub transportem publicznym w ok. 5 minut i wygodnie korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, rozrywkowej czy sportowej. Niedaleko osiedla znajduje się stacja PKP oraz kilka przystanków autobusowych. Blisko również do kluczowych tras dojazdowych, co ułatwia podróżowanie po całym regionie. Osiedle Żeromskiego znajduje się w pobliżu wielu kluczowych na co dzień miejsc. Blisko m.in. do sklepów spożywczych i popularnych marketów, takich jak Dino, Lidl, Lewiatan czy Biedronka. Niedaleko także do szpitala, apteki, paczkomatu, kościoła, urzędów, warsztatu samochodowego i wielu innych punktów usługowych. Rodziny z dziećmi na pewno docenią położenie inwestycji w pobliżu przedszkola oraz szkoły podstawowej – w ok. 3 min można dotrzeć do świetnie ocenianych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W sąsiedztwie także pumptrack, czyli miejsce, w którym pociechy mogą pojeździć na rolkach, deskach, hulajnogach i rowerach. Okolica osiedla jest cicha, spokojna oraz bezpieczna. Nie brakuje w niej rozległych terenów zielonych – idealnych na długie spacery lub rowerowe wycieczki.

Ostrołęka to miasto położone w granicach województwa mazowieckiego. Jest ważnym ośrodkiem w północno-wschodniej części polski. Rozwinął się tam przemysł energetyczny, budowlany, celulozowo-papierniczy i spożywczy. Ponadto, miasto jest ważnym ośrodkiem folkloru kurpiowskiego.

Komunikacja

Miasto jest ważnym ośrodkiem drogowym północnej części województwa mazowieckiego. Ma bezpośrednie połączenie drogowe z Warszawą, Olsztynem i Białymstokiem, od których oddalona jest o ok. 120 km. Przez Ostrołękę biegną dwie drogi krajowe: nr 53 i nr 61 oraz dwie wojewódzkie: DW 544 i DW 627. Ostrołęka posiada również bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą. Ponadto miasto przecina trasa kolejowa nr 29 (Tłuszcz-Ostrołęka). Komunikacje publiczną w mieście obsługuje Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III?

Data publikacji: 05.01.2022
Data aktualizacji: 12.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Ostrołęce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: