Osiedle Żeromskiego etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Bliska, oferowane bezpośrednio przez

Eldor Bud Sp. z o.o.

ostrołęcki, Tobolice, ul. Bliska

Ceny od: 2 897 zł/m2
Osiedle Żeromskiego etap III

13 zdjęć

Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III
Osiedle Żeromskiego etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

100 - 207/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

1 - 2

Budynki

25

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Ostrołęka - 1629 m

Przystanek Autobusowy - 868 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 1 obiekt sportowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 25 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów szeregowych

Powierzchnie domów:

od 100 do 207 m²

Powierzchnie działek:

od 42 do 153 m²

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 402 000 do 600 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 2 897 do 4 062 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Żeromskiego etap III logo

Trzeci etap Osiedla Żeromskiego obejmuje 25 funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. 19 z nich jest dwukondygnacyjnych i posiada duże, komfortowe tarasy. 8 to budynki dwulokalowe (jeden lokal na parterze i jeden na piętrze – każdy z indywidualnym ogródkiem). Osiedle docelowo ma liczyć 60 lokali.

Wszystkie domy wyróżniają się przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym domownikom przestrzeń do odpoczynku, pracy, nauki czy zabawy. Mają powierzchnię od 51,52 m² do 151,44 m², więc łatwo można znaleźć wariant, który spełni wszystkie potrzeby. Do każdego lokalu przynależy ogródek, umożliwiający komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu. Niektóre domy mają także garaże.

Wszystkie budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów w technologii, która gwarantuje oszczędność pod względem eksploatacji. Posiadają przyłącza: gazowe, elektryczne i wody, instalacje alarmowe, telewizyjne, pod rekuperator, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchniach, wylane posadzki, tynki oraz wykończoną elewację. Są przekazywane przyszłym mieszkańcom w standardzie deweloperskim z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowana zieleń, latarnie w oświetleniu ulicznym i oświetlenie zewnętrzne), a także pozwoleniem na użytkowanie.

Budynki wyróżniają się nowoczesną, miłą dla oka architekturą. Mają duże okna, dzięki czemu o każdej porze dnia do wnętrz wpada mnóstwo naturalnego światła. Osiedle Żeromskiego jest znakomitym miejscem dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz seniorów. Można znaleźć tutaj nie tylko codzienną wygodę, ale i atmosferę, która sprzyja realizowaniu swoich planów.

Inwestycja Osiedle Żeromskiego etap III znajduje się w Tobolicach, ul. Bliska (0.1 km od Ostrołęki), została zrealizowana przez Eldor Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Żeromskiego etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni od 100 do 207 metrów kwadratowych , w cenie od 402 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Eldor Bud Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Żeromskiego to miejsce, które oferuje bardzo komfortowy odpoczynek od codziennego zgiełku, jednocześnie zapewniając szybki dojazd do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Nowoczesnej oraz ul. Bliskiej w Tobolicach, które sąsiadują z Ostrołęką. Do serca drugiego z tych miast można dotrzeć samochodem lub transportem publicznym w ok. 5 minut i wygodnie korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, rozrywkowej czy sportowej. Niedaleko osiedla znajduje się stacja PKP oraz kilka przystanków autobusowych. Blisko również do kluczowych tras dojazdowych, co ułatwia podróżowanie po całym regionie.

Osiedle Żeromskiego znajduje się w pobliżu wielu kluczowych na co dzień miejsc. Blisko m.in. do sklepów spożywczych i popularnych marketów, takich jak Dino, Lidl, Lewiatan czy Biedronka. Niedaleko także do szpitala, apteki, paczkomatu, kościoła, urzędów, warsztatu samochodowego i wielu innych punktów usługowych. Rodziny z dziećmi na pewno docenią położenie inwestycji w pobliżu przedszkola oraz szkoły podstawowej – w ok. 3 min można dotrzeć do świetnie ocenianych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W sąsiedztwie także pumptrack, czyli miejsce, w którym pociechy mogą pojeździć na rolkach, deskach, hulajnogach i rowerach. Okolica osiedla jest cicha, spokojna oraz bezpieczna. Nie brakuje w niej rozległych terenów zielonych – idealnych na długie spacery lub rowerowe wycieczki.

Województwo mazowieckie jest największym województwem w Polsce, które zamieszkuje największa liczba ludności w odniesieniu do innych regionów. Jego obszar wynosi 35 588,47 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest stolica Polski - Warszawa. Większą część regionu zajmuje Niż Środkowoeuropejski. Ukształtowanie powierzchni posiada w w znacznej mierze charakter nizinny, a jego najwyższy punkt to wierzchołek Altany, posiadający 408 m. n. p. m.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1629 metrów od inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostrołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 954 m, szkoła w odległości 971 m, Zespół Szkół Nr 3 w odległości 976 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żeromskiego etap III w odległości 999 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.01.2022
Data aktualizacji: 01.03.2024
Osiedle Żeromskiego etap III logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Mikołaja Kopernika 6A, 07-410 Ostrołęka

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: