Calma2

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. L. Kubali, oferowane bezpośrednio przez DewelopART Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. L. Kubali

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Calma2

7 zdjęć

Calma2
Calma2
Calma2
Calma2

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle przy Białych Tygrysów

  Osiedle przy Białych Tygrysów

  Mesta Development Sp. z o.o.

  Dom Polanowice, Psie Pole, Wrocław
  ul. Białych Tygrysów
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 117 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski podwyższony

Opis Inwestycji

Calma2 logo

CALMA2 to nowoczesne, kameralne osiedle 9 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Inwestycja powstaje we Wrocławiu przy ulicy L. Kubali, na osiedlu Poświętne. Jest to miejsce idealne dla Rodziny, położone z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu niskiej zabudowy oraz z bogatym zapleczem handlowo – usługowym w okolicy. Dodatkowym atutem jest bliskość do Śródmiejskiej i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, zapewniająca sprawny wyjazd z miasta lub dojazd do ścisłego centrum miasta.

Nowoczesny standard życia

Jeśli poszukujesz dla swojej Rodziny więcej przestrzeni oraz wygody życia codziennego, Calma2 to wybór idealny! W inwestycji powstają lokale w dwóch wariantach metrażowych: 107 m2 oraz 141 m2. Komfort i wygodę mieszkania zapewni starannie zaprojektowana przestrzeń: przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienką na parterze, a na piętrze 3 lub 4 sypialnie z dużą łazienką i pralnią.

Odpoczynek i relaks w domowym zaciszu zapewni też własny ogród od 62 m2 do 119 m2, a zaprojektowany garaż z dodatkowym miejscem postojowym zewnętrznym lub 2 miejsca postojowe zewnętrzne zagwarantują komfort parkowania. Atutem inwestycji jest również wysoki standard wykończenia, który zapewni trwałość i bezpieczeństwo na lata, m.in.: nowoczesny system rekuperacji, ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, okablowanie pod instalację alarmową, parapety granitowe i wiele innych…

Wyjątkowa lokalizacja, kameralny charakter i bliskość miasta to idealne połączenie dla osób poszukujących wymarzonego miejsca do życia dla swojej Rodziny.

CALMA2 – Budujemy Twoją przestrzeń!

Inwestycja Calma2 znajduje się na Poświętnem, ul. L. Kubali (5.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez DewelopART Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Calma2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DewelopART Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po 2 miejsca postojowe dla domów nr A1, A2, C1, C2, F1, F2, G1, G2.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Calma2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Calma2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Calma2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poświęcka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Calma2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Calma2 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 210 m, Wyspa Skarbów w odległości 210 m, Zespół Szkół Nr 17 w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Calma2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Calma2 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2021
Data aktualizacji: 23.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: